top of page
cihate.jpg

Gastro

Letošní Dizajntrh se nám povedlo ukuchtit opravdu vymazlené gastro. Podívejte se, co vše můžete přijít ochutnat!

Bistrá kráva
Bistrá kráva je příjemnou kávarnou z centra Olomouce. Na Dizajntrhu si od ní můžete pochutnat na domácích dortech, polévkách, domácích sandwichích a netradičních nápojích. Espresso a cappuccino Vám rádi připraví z čerstvě upražené kávy z lokální pražírny.

Kavárna V lese 

Vynikající teplý punč, filtrovaný kafe, dorty, legendární chleba s avokádem...a taky další chlebíky s pomazánkami. :) To vše Vám rádi připraví "lesní baristi" na Dizajntrhu!

Konvikt Bistro&bar

Kombinace unikátní atmosféry a moderní gastronomie v jádru barokního jezuitského konviktu z 17. století. Tradiční suroviny v osobité formě.
Sezonní kuchyně pro vegetariány, vegany i masožravce. Výběrová káva, neotřelá image a maximální pohodlí. Přes den zdravé snídaně a obědy. S nocí drinky, lokální pivo, prvotřídní víno a kulturní program.

OLLIES
Lahodná těsta, nadýchané krémy, spousta ovoce, čokolády a ořechů. V Ollies je každý dort zážitek. Pečou dle tradičních receptur. Již 20 let.

Pikola

Pikola je malá rodinná kavárna a pražírna. Nabízí výběrovou kávu, limonády a dezerty z poctivých a lokálních surovin. Své drinky rádi inspirují daným ročním obdobím. Pokud jste k nim někdy zavítali, jistě víte, že mají ty nejmilejší baristy/ky! Sami o sobě říkají, že rádi dělají věci neobvyklým způsobem a milují zákazníky, kteří to dovedou ocenit. Těší se na vás!

Sirupárna
Sirupárna vytváří famózní nápoje dle tradičních receptur. Veškeré bylinky a ovoce si pěstují a sbírají sami. Teprve až když jim vlastní produkce nestačí, využívají lokální osvědčené bio farmáře. Kvalitní suroviny jsou u nich jednoduše na 1. místě. I díky tomu jsou jejich drinky nezaměnitelné.

TRAFFIC COFFEE

TRAFFIC COFFEE, olomoucká pražírna výběrové kávy s dvěma espresso bary a malou pekárnou. Na letošním DIZAJNTRHU pro vás budou připravovat klasické kávové nápoje na bázi espressa, ale i podzimnozimní nápoje. K tomu na zakousnutí sladké pečení a teplá polévka na zahřátí. Tak navi v sobotu!

bottom of page