SEZNAMTE SE S DIZAJNTÝMEM

Anna.jpg

Anna Jánská

Vystudovala jsem dějiny výtvarných umění na UP v Olomouci. Po škole jsem ale dala přednost současnému designu a zkombinovala lásku z dětství - módní návrhářství pro barbíny - s přirozeným smyslem pro podnikání. Založila jsem Flop shop, který spojuje mladé české designéry oblečení, šperků a různých doplňků.

 

Momentálně jsem vedoucí univerzitního obchodu UPoint a i když Flop dnes funguje beze mě, kopa inspirace a přátel zůstala, a tak jsem se pustila do nového projektu, Dizajntrhu. Jsem jeho "mámou" a hlavní organizátorkou.
 

 

 

 


ahoj@dizajntrh.cz

+420 774 331 400
 

1610607925629.jpeg

Lucie Růžičková

Letos dokončuju studium Marketingu a obchodu na VŠB-TUO. Posledních 5 let se intenzivně zajímám o udržitelnost, ekologii a etickou výrobu.

 

Ve svojí bakalářské práci jsem se věnovala tématu spojeném s přírodní kosmetikou, v diplomce rozebírám environmentální problematiku oděvního průmyslu. V obou těchto odvětvích mám i profesní zkušenosti. 

 

Na spolu-organizaci Dizajntrhu jsem se začala podílet teprve letos. Pomocná ruka jsem hlavně v marketingu, ale dělám cokoliv je potřeba. A rozhodně v tom plánuju pokračovat. Kombinovat ekologii, marketing a organizaci - moje 3 obrovské vášně, je absolutní sen!

ahoj@dizajntrh.cz