Rozviňte své kreativní schopnosti na workshopech našich prodejců

Kniharka_workshop2.jpg

Výroba sešitů s Knihařkou - Oh hello summer!

stánek č. 15

sobota 9:30 - 19:00

neděle 9:30 - 17:00

Vyrobte si sešity se šťavnatými letními motivy ražby a vyzkoušejte si knihařské řemeslo pod vedením Knihařky Kateřiny Mestické. Workshop je zdarma a bude se konat na stánku v průběhu akce. Je vhodný pro všechny (u dětí doporučeno od 12 let nebo s pomocí rodičů).

Kniharka_workshop.jpg
Móda Lipka.jpg

Móda Lipka: Objevte netradiční využití ovčí vlny

stánek č. 39

sobota 9:30 - 19:00

neděle 9:30 - 17:00

Rozviňte své kreativní schopnosti! Na workshopu se naučíte pracovat s ovčí vlnou, dozvíte se zajímavosti o tomto materiálu a odnesete si vlastnoručně plstěný náramek. Workshop najdete na stánku Módy Lipka a cena je 30-50,- Kč dle výběru techniky plstění.

Makkekaky: Vyrob si recyklované mini-leporelo!

workshopová zóna

neděle 16:30 - 17:30

Napište a nakreslete si vlastní pohádku! 

 

Za chvíli budou prázdniny a s nimi přichází čas příběhů, co takhle si vytvořit vlastní příběh/pohádku? V upcykligovém workshopu se naučíte jak si vytvořit vlastní leporelo ze zbytků kartonu, kde je obsah plně na Vás a vašich dětech. 

Workshop určený i  pro děti od 3 let.

 

Workshop bude trvat 30-40 minut, jeho cena je 100,- Kč a kapacita 10 míst. Z důvodu omezené kapacity pro rezervaci napište na makkekaky@gmail.com

17244-10_album-leporelo-kraft.jpg
IMG_8742.jpg

Tara sandals: Výroba minimalistických barefoot sandálů

workshopová zóna

sobota 14:00 - 16:00

Přijďte si společně vyrobit vlastní kožené barefoot sandálky huarache pomocí hotového a rychlého řešení DIY sady TARA sandals.

 

Zvolit si můžete koženou (1400,- Kč) nebo veganskou (950,- Kč) variantu. Barefooty si mohou přijít vyrobit všichni dospělí. 

 

Pro rezervaci na workshop prosím napište na info@bergleather.com

Dílna-131_websize-1.jpg
posli_abc_3x2-scaled.jpg

Pošli abecedu aneb Vyrob si originální pohlednici v Poketo

workshopová zóna

neděle 10:30 - 11:30

Vytvořte si vlastní originální pohledy a potěšte jimi kamarády nebo (pra)rodiče! Každé dítě dostane nepotištěný tvrdý papír a tvoří – kreslí, vystřihuje a lepí, nechává se unést fantazií. 

Tento workshop je vhodný pro děti od 5 let. Jeho cena je 20,- Kč s možností koupě známky.

Textil TITANIC.jpg

Zachraň triko na své triko s Textile Titanic

workshopová zóna

neděle 15:30 - 16:00

Malý upcykling kurz, kdy nepotřebnému tričku nebo mikině dáte nový život. Pro všechny, kdo umějí vzít nůžky do ruky a stříhat.

 

Workshop bude trvat maximálně 1.5h a stojí 200,- Kč. Rezervace není nutná. 

Textil TITANIC 2.jpg

Věnečkování s Rozkvetlou

workshopová zóna

sobota 10:30 - 12:00

neděle 14:00 - 15:00

Pletení, které vás jistě nepoplete. Uplést si věneček z pampelišek zvládnou i malé děti a nás dospělé tato činnost vrací ve vzpomínkách do období dětství. Chtěli byste se naučit uvít si věneček ze sezonních rostlin? Na workshopu se naučíte, jak uplést věnečky ze všech možných květin s minimem pomůcek a šetrně k přírodě kdykoliv v roce.  

 

Workshop pro malé a velké holky, ale i kreativní kluky. Čeká na vás inspirace, jak můžete celoročně relaxovat v přírodě, postup, jak si vytvořit originální květinovou ozdobu a jak zapojit i ručičky malých pomocníků.

 

Pro děti mladší 10 let pouze v doprovodu dospělé osoby. V ceně 150 Kč je veškerý materiál, pomůcky i individuální přístup lektorky. Registrace nutná na rozkvetla.design@gmail.com.

Rozkvetlá  workshop.jpg