Pátek  17.11.2017

10.00 - 11.30

STÍNOVÉ DIVADLO s ANI-MUK

Vychytávka (nejen) na zimní večery

 

Přijďte nakouknout pod víko tajuplné krabice pro děti s názorem Ani-Muk! Společně si vyrobíme celou minisadu "Robinson Crusoe", s kterou si doma zahrajete stínové divadlo.
 

Budeme stříhat, lepit, povídat si o námořnických dálkách -  s těmi nejodvážnějšími možná i o pirátech! Ale víc už animuk. ​

100 Kč/osoba

děti 5+, mladší pouze v doprovodu rodičů

momentálně volno

 

 

11.45 - 13.45

VOŇAVÉ SOVIČKY s ATELIER-KORIA-KISSA

Ideální doplněk do vaší šatní skříně

 

Přijďte si společně s odborníky na šité kamarády domalovat a ozdobit sovičky vyrobené z již dříve použité bavlny. Malí noční opeřenci jsou naplnění voňavými bylinkami a vy máte možnost jim vtisknout vlastní osobitý design. Vaši skříň či jiný kout domácnosti tak nejen provoní, ale i ozdobí dle vašeho gusta.

90 Kč/osoba

momentálně volno

14.00 - 16.30

LAPAČE SNŮ s FIBRE ART

Přijďte si vytvořit lapač snů přesně podle svých představ

Legenda severoamerických indiánů říká, že se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Naučíte se základní způsob vyplétání sítě, možnosti vzorování a různé varianty využití rozdílných materiálů při zdobení.  

350 Kč/osoba

Vhodné pro dospělé a děti 10+

momentálně volno

 

16.45 - 19.00

RECYKLOVANÉ PAPÍROVÉ RELU TAŠKY s UDRŽITELNĚ CHIC


Hledáte originální kabelku, která je přátelská k životnímu prostředí? Vznikla z odpadů a přitom oslní a možná trochu i šokuje, každého koho potkáte? Relu taška splňuje právě tyto požadavky.

Přijďte si ji vyrobit, dle vlastního gusta, sobě na míru – ve velikosti, jaká vám vyhovuje, délka uch dle potřeby, styl, výzdoba – to vše je na vás. Už se nemusíte přizpůsobovat! Bude jedinečná jako vy sami! 

Relu taška vznikne z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Taška má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, není to žadná křehotinka- je impregnovaná! Vhodná i pro vegany, nebo i ty ženy, které nejsou velkými fanoušky kabelek. 

900 Kč/osoba

momentálně volno

 
 
 
 

Sobota 18. 11. 2017

10.00 - 12.30

ZE ZBYTKŮ LÁTEK NĚCO PRO VELKÝ SVÁTEK

Vánoční šicí etudy pro děti i dospělé se školou šití
"Od sv. Kateřiny"

 

Přijďte si společně s profíky z Green dressmakers vyrobit obaly na kelímky a hrnky, vánoční ozdoby, girlandy, ale i papuče, a to vše ze zbytků látek a starých jeansů. Čeká vás možná první setkání s šicím strojem a také závod v našívání knoflíků. Vítěz si odnese dárek -  výrobek od firmy Green dressmakers. 

Můžete donést vlastní zbytky oblíbených látek nebo staré kusy oblečení k přetvoření. 

100 Kč/osoba

momentálně volno

 

10.00 - 12.30

MALÝ NÁVRHÁŘ DOPLŇKŮ s MIESTNI

Barvení a potisk oblečení podle vlastní fantazie 

 

Zajímají vás různé techniky barvení textilu? Máte nápad, který byste rádi viděli na svém tričku? Společně s Miestni si můžete ozdobit některý z kousků a vytvořit svůj osobitý originál.

180 Kč/tričko

120 Kč/taška

momentálně volno

 

14.45 - 16.15

RAZÍTKOVÁNÍ A ZDOBENÍ SEŠITŮ s FORMACE

50 Kč/sešitek

momentálně volno

 

 
 
 
 

REZERVACE

Svou účast na dílnách si rezervujte na e-mailu adela@dizajntrh.cz

 

Do předmětu uveďte: DÍLNA DIZAJNTRH

Do samotného emailu napište:

JMÉNO A PŘÍJMENÍ/NÁZEV DÍLNY/POČET REZERVOVANÝCH MÍST

Rezervaci Vám potvrdíme obratem, až obdržíme platbu ve správné výši
na účet 
670100-2205847415/6210. Nezapomeňte ve zprávě pro příjemce při placení uvést Vaše jméno. 
Svou rezervaci můžete zrušit týden předem (tj. do čtvrtku 9.11. do půlnoci), později zrušená rezervace bude proplacena pouze v případě, že bude Vaše místo znovu obsazeno. S jakýmkoliv dotazem se obracejte rovněž na email adela@dizajntrh.cz