Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2019 by Dizajntrh

MILUJEME HOUPÁNÍ! Chceme pomáhat, bavit a rozvíjet. Vyrábíme funkční, praktické, okU i duši lahodící závěsné textilní houpací vaky pro miminka, děti i dospělé. Hojdavaky vznikají v České republice díky kvalitním materiálům a za pomoci šikovných českých rukou.

Hojdavak

Utukutu milují děti i dospělí, protože je to neomezený zdroj zábavy a dobrodružství. Spojuje pohyb s hrou. Je to ladnost, jednoduchost a sametový dotek dřeva. Originální kresba dřeva dělá z každého produktu unikát. Váš byt rozzáří a doladí k dokonalosti.

Utukutu

Volná dílnička pro všechny děti, které si chtějí vybarvit keramický obrázek. Stačí si na našem stánku vybrat a koupit naši omalovánku, zasednou ke stolu a vybrat ty nejlepší barvičky.

Keramické omalovánky

Na našem workshopu si budete moci sestavit svého Pana Káču z bukového dřeva, tedy dřevěnou káču alias Pankáče :-)Naučíme vás ho pořádně roztáčet a taky různé hry a triky. Bude možnost si ho dle libosti vyzdobit a pokreslit.

Pankáč s Pikle

Jsme    malá   dílna  s   velkým srdcem. Převažuje u nás ruční práce a nejraději vyrábíme hračky. Většina z nás má mentální handicap, ale i na těch ostatních se vždy něco najde. Nikdo není dokonalý!  Nevyprodukujeme tisíce kusů za rok, ale vše s láskou a kvalitně.

V růžovém sadu

 

 

Příběh vypráví o děvčátku, které je jako každé jiné. Jen má možná divočejší sny a trochu víc fantazie. Jednoho dne ji zaujme bílý králík, co si pro sebe něco mumlá. Vydá se za ním a králičí norou se propadne až do čarokrásné Říše divů.

Alenka v říši divů

  Spojily jsme naše životy a vše co milujeme. Rodinu, děti, přírodu, kávu, pohodu, individualitu, originalitu, jedinečnost, design, českou tvorbu, hru.

V lese

Předčítání pro děti s herečkou Janou Posníkovou - v sobotu z knihy Prevítovi (R. Dahl) a v neděli z knihy Sněhová sestřička (Maja Lunde). 

Zlatá velryba