ŠPERK & BIŽU 2019

 

-

3lobit

Couple Of Sand

Dřevohra

Elazolo

Intimity

Listopadky

Loris

PARADA

Samesis

STELLION

TEOREM

Želé

3lobit

bižu

3lobit se za dobu své působnosti stal synonymem pro výrobu originálních módních doplňků. Už několik let se pohybuje na trhu s 3d tištěnými šperky. Jeho brože a náušnice ozdobily nejednu klopu, nejeden outfit. Tento (ne)pravěký tvor však nespí. Ve své dílně stále tvoří a vymýšlí nové a nové výrobky.

#vyrobenovCR  #organickypuvod

Couple of Sand

bižu

Písek z celého světa přetvořený v minimalistické šperky ze stříbra a nerezové oceli. Nositelné vzpomínky na nejkrásnější chvíle zaujmou nejen vášnivé cestovatele. Stříbrná kolekce, vytvořená speciálně pro tuto značku, nechává vyniknout unikátním přírodnímu materiálu. Couple Of Sand je projekt mladého páru, který se snaží propojit práci a cestování.

#vyrobenovCR  #handmade #organickypuvod

Dřevohra

bižu

Dřevohra je náš společný koníček ve kterém hraje prim krása a struktura českého dřeva. Hrajeme si se dřevem a vytváříme šperky nejrůznějších tvarů a barev. Vstupte do světa, kde vůně dřeva a ruční práce mají hlavní roli...

#vyrobenovCR  #handmade  #organickypuvod

Elazolo

šperk

Jsem Elazolo- Ela z Olomouce. Vyrábím originální stříbrné šperky se zapečenými českými granáty a zirkony. Baví mě to a doufám, že to pobaví i Vás.

#vyrobenovCR  #handmade  

Intimity

šperk

V jednoduchosti je krása.

#vyrobenovCR  #handmade

Listopadky

bižu

Něžné květy.. Cit.. Smích a láska.. Recy kvítky z PET-lahví v lehce orientálním stylu. Stejné a přeci každý jiný.  

 

#vyrobenovCR  #handmade  #recyklovano_upcyklovano  #zerowaste

Loris

šperk

Jemné šperky z porcelánu.

#vyrobenovCR  #handmade #organickypuvod

Parada

bižu

Parada jsou především šperky, vyrábíme je technikou smaltování, ale můžeme nabídnout i šperky z minerálů, posuvné textilní náramky a nově i šperky pozlacené 24k.zlatem. Kromě šperků se věnujeme i malování lžiček a dětských příborů.

#vyrobenovCR  #handmade  #recyklovano_upcyklovano

Samesis

šperky

Šperky značky Samesis sú tvorené z netradičných materiálov – drevený uhlík, čierne uhlie, drevo, koňské žíně v kombinácii so šperkárským bezolovnatým cínom a chirurgickou/nerezovou oceľou. Tieto materiály sú v šperkoch transformované do nových objektov, inšpirovaných prírodou, krajinou, asymetriou. V kolekciách nájdete organické minimalistické sety, ale aj výrazné masívne kúsky s tajomným surovým nádychom.

#vyrobenovCR  #handmade  #recyklovano_upcyklovano

Stellion

bižu a ilustrace

Stellion je autorský projekt ilustrátorky a animátorky Anny Mastníkové. Stellion jsou především různorodé brože a jiné zkrášlovací drobnosti, poslední dobou ale také grafiky,plakáty,ilustrace a papírenské výrobky.

#handMade #vyrobenovCR

Teorém

bižu: S láskou vyšito pro Tvoji krásu.

Značka TEOREM je synonymem pro autorský vyšívaný šperk a doplňky, které se svou pestrostí a barevností výrazně liší od šperku klasického. Vyšívané šperky v sobě nesou originální florální, folklórní a geometrické vzory.

#handMade #vyrobenovCR #veganskeprodukty

Želé

šperk

Kombinácia s netradičnými prvkami a individuálny prístup k dizajnérskej práci je ten pocit, ktorý ma naplňuje pri tvorbe šperkov. Navrhujem autorské kolekcie s ručne vyrobeným kameňom - bismutom. Motivujem k podpore lokálnej dizajnérskej tvorby a každý kus má svoj príbeh. Zameriavam sa hlavne na zákazkovú výrobu, kde pristupujem ku každému klientovi individuálne, a takýto typ spolupráce ma obohacuje. Tak si vyberte ten svoj...želé...šperk, ktorý nieje pre každého!

#vyrobenovCR  #handmade

Please reload

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2020 by Dizajntrh