ŠPERK & BIŽU 

 

-

3lobit

Ančičak

CAFÉ LIGHT

Coisa Linda

Couple Of Sand

Elazolo

Fiori e colori design

Ko-ra-le

MAITE

PARADA

Samesis

3lobit

bižu

3lobit se za dobu své působnosti stal synonymem pro výrobu originálních módních doplňků. Už několik let se pohybuje na trhu s 3d tištěnými šperky. Jeho brože a náušnice ozdobily nejednu klopu, nejeden outfit. Tento (ne)pravěký tvor však nespí. Ve své dílně stále tvoří a vymýšlí nové a nové výrobky.

#vyrobenovCR  #organickypuvod

Ančičak

bižu: Kvítí v pryskyřici

Za rozkvetlými šperky značky Ančičak stojí holka, která miluje kvítí všeho druhu. Nejraději chodí po louce a sbírá ty luční, které pak lisuje v knížkách, zalívá do pryskyřice a vyrábí z nich něžné, květinové šperky pro všechny kvítkomily.

#handmade #vyrobenovCR #organickypuvod

CAFÉ LIGHT

šperk

Značka CAFÉ LIGHT je na trhu teprve krátce. Vznikla v listopadu minulého roku a zaměřuje se na kusovou výrobu zejména betonových šperků se stříbrem a recyklovaných papírových lamp s podnožemi z bukového dřeva, které pochází z lesů na Křivoklátsku, kde také tvůrci žijí. Věří v nekonečnost inspirace jak v přírodě tak ve městě a proto každý stříbrný šperk i každá lampa jsou vyrobeny jen jednou.

 

#vyrobenovCR  #handmade  

Coisa Linda

šperk

„Není nic hezčího, než něco hezkýho“ - filmová slova, jež stála u zrodu značky Coisa Linda. Mladého projektu, který vzniká z lásky k ruční tvorbě a originálním šperkům, jejichž hlavní ingrediencí jsou české skleněné korále.

#vyrobenovCR  #handmade #veganskyprodukt

Couple of Sand

bižu

Couple Of Sand je projekt mladého páru, který se snaží propojit práci a cestování. Lenka a Jan sbírájí na nejkrásnějších místech světa písek, který přetváří v minimalistické šperky ze stříbra a nerezové oceli. Nositelné vzpomínky zaujmou nejen vášnivé cestovatele. Stříbrná kolekce, vytvořená speciálně pro tuto značku, nechává vyninout unikátním přírodnímu materiálu. Ve sbírce máme přes 300 druhů písků, ale pracujeme i s pískem vaším. Chcete mít kousek ráje? U nás ho najdete.

#vyrobenovCR  

Elazolo

šperk

Elazolo vyrábí šperky v srdci Olomouce v rodinné zlatnické dílně. Experimentuje se zatavováním surových i broušených kamenů do stříbra. Šperky tvoří v malých kolekcích, ve kterých hraje svou roli náhoda a vtip.

#vyrobenovCR  #handmade  #regionalniprodukt

Fiori e colori design

šperk

Značka existuje pár let a nabízí výrazné šperky, které mají jednoduché tvary a čistou linii. Šperky jsou hlavně z polymerové hmoty a mosazných komponentů, jsou ručně dekorované nebo malované. Hlavním rysem je kombinace geometrických tvarů.

 #handmade

Ko-ra-le

šperk

Ko-ra-le jsou česká značka jedinečných dřevěných a skleněných šperků. Náramkym náhrdelníky a naušnice vlastních designů jsou vyráběné ručně, v Čechách z přírodních materiálů a bez zbytečného odpadu.

#vyrobenovCR  #handmade  #zerowaste

MAITE

bižu

Maite je láska a s láskou k přírodě a řemeslu vznikají i šperky z ovocných pecek. Šperky vyzdvihují krásu nitra a jedinečnost. Davají na obdiv nespočetné množství barev a tvarů, které příroda nabízí. I obyčejné pecky z AVOKÁDA, MANGA, DATLÍ, SNAKEFRUITU a skořápky z KOKOSU přináší radost.

#vyrobenovCR  #handmade #organickypuvod #zerowaste #recyklovano_upcyklovano

Parada

bižu

Parada je rodinná firma z Valašska, která vyrábí originální,ručně malované šperky, lžičky, příbory, šperky pozlacené, postříbřené, doplněné minerály, nebo textilní náramky z minerály.

#vyrobenovCR  #handmade  #recyklovano_upcyklovano

Samesis

šperky

Značka autorských šperků Samesis ve své tvorbě využívá netradiční materiály – dřevěný uhlík, černé uhlí, dřevo, koňské žíně či plátkové zlato v kombinaci se šperkařským bezolovnatým cínem a chirurgickou/nerezovou ocelí. Materiály jsou skrz autorský šperk transformovány do nových objektů inspirovaných přírodou, krajinou, asymetrií.

#vyrobenovCR  #handmade 

Stellion

bižu a ilustrace

Stellion. Stellion je autorský projekt ilustrátorky a animátorky Anny Mastníkové. Stellion jsou především různorodé brože a jiné zkrášlovací drobnosti, poslední dobou ale také grafiky,plakáty,ilustrace a papírenské výrobky.

#handMade #vyrobenovCR

Please reload