RŮZNÉ 

-

Bezcukrovinky

Čongrádovy paštiky

Flop shop

Hejrumbum

Le Petit Joie

Mestni

Podle sebe

s.EKO.nd

Slaný karamel

TYčinka

Umělecký kovář Stachel

Vykrajovátka na přání

Bezcukrovinky

dětské sladkosti

​Ovocné sladkosti Bezcukrovinky vznikají ruční malovýrobou přímo v Olomouci. Pro Vaše děti představují zdravější variantu mlsání nejen pro období příchodu Mikuláše a čekání na Ježíška. Sušené ovoce a oříšky v podobě klasických tyčinek, zvířátek, autíček nebo dinosaurů nabízejí možnost skloubit chuť oblíbeného ovoce a zdravý životní styl s hravostí a radostí.

 

​ #vyrobenovCR  #handmade  #regionalniprodukt #vegan

Čongrády paštiky

masové výrobky

Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět domácí paštiky, pomazánky a masové konzervy s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa. Jeho vnučka Zuzana s manželem Tomáše se teď snaží jeho zkušenosti zúročit. Převzali rodinnou tradici přípravy poctivých paštik a masných výrobků a vrací tak na stoly domácností výrobky zhotovené pouze z přírodních ingrediencí. Věří v poctivost řemesla, a proto celá výroba prochází jejíma rukama – od příjmu masa až po zabalení a dodání konečnému zákazníkovi. Jen tak se dá dohlédnout na kvalitní zpracování a dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Pečlivě si vybírají i dodavatele, aby měli záruku, že všechno maso je z českého chovu.

#vyrobenovCR #handmade

Flop shop

concept store

FLOP shop je olomoucký obchod s autorskou módou, šperky a doplňky. Najdete v něm zejména tvorbu českých a slovenských designérů. Vše je vyrobeno s láskou a příběhem.

#vyrobenovCR #handmade #regionalniprodukt

Hejrumbum

móda & doplňky

Hejrumbum je již mnoho let v souladu s geometricky pojatou přírodou. Ta vdechuje život dřevěným šperkům a sítotiskovým potiskům na textil. Jako druhou misi vnímá upcyklaci. Ze zbylých kusů autopotahů a jiných potahovin vytváří originální vaky a taškovaky.
 

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano #regionalniprodukt #organickypuvod

Le Petit Joie

květinové ozdoby

Le Petit Joie - maličkost pro radost. Pod touto značkou vyrábím květinové ozdoby pro všední dny i slavnostní příležitosti. Čelenky, věnečky, náramky, hřebínky a jiné květinové krásnosti...

#vyrobenovCR #handmade 

Miestni

concept store

MIESTNI predstavujú priestor pre viacerých zaujímavých českých a slovenských dizajnérov, s dôrazom na kvalitu, lokálnosť a enviromentálne aspekty tvorby. Rovnako ponúkajú originálne kúske, najmä dámskej módy, pod vlastnou odevnou značkou. :-) Pre každého, kto chodí oblečený.. RÁD.

#vyrobenonaSK #handmade #zerowaste #organickypuvod

Podle sebe

osobně rozvojové karty

Podle sebe je podcast, osobně rozvojové workshopy a hlavně karty, které pomáhají lépe poznat sám sebe & své nejbližší. 

s.EKO.nd

secondhand

Značka, která se zaměřuje na upcyklaci a využití lokálních materiálů pro tvorbu produktů. Jejich obchůdek s tvorbou můžete naleznout v srdci Olomouce v ulici Panská.

 

#vyrobenovCR #handmade #regionalniprodukt #recyklovano_upcyklovano.

Slaný karamel

karamel

Slaný karamel je bretaňská specialita s krystalky mořské soli. Náš Slaný karamel je vyrobený pouze z kvalitních surovin a zabalený v originálních skleničkách. Skvěle se hodí k pečivu, na palačinky, po vyšlehání jako krém do dezertů (makronky, tartaletky, dorty, …), ale nejlepší je jenom tak na mlsání.

#vyrobenovCR 

TYčinka

raw tyčinky

V jednoduchosti je krása, tak proč se tím neřídit i ve stravování? TYčinka je RAW produkt s vysokým obsahem přírodních vitamínů a minerálních látek, bez přidaného cukru a soli. Obsahuje 100% arašídy, které se k nám dopravují až z daleké Argentiny, a tudíž není krmena palmovým olejem. Má dokonalý poměr bílkovin, zdravých tuků a v neposlední řadě kvalitních sacharidů na doplnění energie. Hodí se dokonce i pro děti, těhotné a kojící ženy. Má ráda přírodu, a proto je balena v EKO obalu. Vydejte se s námi vlastní cestou....

 

#vyrobenovCR #handmade #regionalniprodukt

Umělecký kovář Stachel

kovář

Umělecký kovář Stachel - pod svým jménem ,,Stachel" se zabývá výrobou drobných šperků a doplňků do domácností. Na své produkty používá převážně damaškovou ocel vlastní výroby.

#handmade 

Vykrajovátka na přání

vykrajovátka a sušenkárna

Vykrajovátka na přání Vám přináší originalitu a kouzlo do Vašeho pečení, ale i dalšího kreativního tvoření. Vybrat si můžete z našich motivů, které jsou ručně kreslené nebo pro Vás rádi vyrobíme vykrajovátka podle Vašich představ.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod #certifikace

Please reload