Obecné informace
TERMÍNY

Dizajntrh proběhne 21. a 22. 11. 2020 v Uměleckém centru Univerzity Palackého, Univerzitní 225/3, 779 00 v Olomouci s otevírací dobou od 10 hodin do 18 hodin po oba dva dny.

Přihlašování pro Vás připravujeme. 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Před odesláním závazné přihlášky si přečtěte pozorně obchodní podmínky ZDE

Ubytování

Nejlevnější a taky nejbližší možností je ubytování na nedalekých vysokoškolských kolejích. Ceny se pohybují kolem 400 Kč za osobu.

-

Další nedalekou a nenákladnou alternativou je Ubytovna Marie s cenami od 440 Kč.

-

Oblíbeným a zavedeným podnikem je také hostel Poet's Corner Hostel vedený příjemným mladým párem. Spát zde můžete od 350 Kč ve společné ložnici.

-

Ve střední cenové kategorii můžete vybírat z mnoha olomouckých hotýlků a penzionů - kouzelný je například Pension u Jakuba

-

Pokud byste se chtěli v Olomouci ubytovat opravdu ve velkém stylu, jsou tu pro vás 2 nové nádherné podniky:  překrásný hotel Miss Sophies a super stylový hotel a hostel Long story short. Ceny ve společných ložnicích zde načínají na neuvěřitelných 380 Kč za postel a ubytování zde stojí rozhodně za to, už kvůli božské snídani, kterou si zde můžete dopřát.

 

Jak se k nám dostanete

 TRAMVAJÍ

 

Ze zastávky Náměstí Republiky po ulici Denisova podle mapy

AUTEM

 

Bezplatné parkování na Nám. republiky v sobotu i v neděli, bohužel počet míst je značně omezen. Dále můžete vůz postavit na ul. Dobrovského či třeba na tř. 17. listopadu a projít se parkem.

 Konvikt je bezbariérový. 

 Pozor!!! Nemají zde povolený vstup žádná zvířata.

Pro zdárný průběh akce

OTEVÍRACÍ DOBA PRO INSTALACI STÁNKŮ

 

Budete mít možnost svoje zboží dopravit už v pátek odpoledne před akcí a nechat jej v uzamčené místnosti. V sobotu bude Konvikt pro vaše potřeby otevřen od 8h, nejpozději je třeba se dostavit půl hodiny před otevírací dobou, tj. v 9.30.


 

VJEZD a PARKOVÁNÍ

 

Konkrétní pokyny a harmonogram budeme sdílet s přijatými prodejci před akcí.

 

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2019 by Dizajntrh