PORCELÁN & SKLO & KERAMIKA 

-

BeLucky

Dosena

KERAMIRKA

Křak

Lvice v porcelánu

MA DÉCOR

Modrá je dobrá

Oli Divisova ceramic

Rysa

STIKA ceramics

BeLucky

keramika

Pod značkou Belucky tvoří dvě Lucie ručně vyráběný hravý porcelán. Každý kousek je jiný, někdy rytý, někdy malovaný, často doplněný o kresbičky jejich dětí.

#vyrobenovCR  #handmade

Dosena

sklo

Tvorba ručně foukaného a dekorovaného skla pomocí gravírování. Sklo vzniká ve spolupráci se SUPŠ sklářskou ve Valašském Meziříčí a Glass Atelierem Morava ve Vizovicích. Autorkou je Adéla Lakomá - absolventka atelieru Design skla, Zlín.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt

KERAMIRKA

keramika

Keramirka se věnuje tvorbě autorské keramiky,která preferuje jednoduché čisté tvary v kombinaci s osobitým dekorem.Prokreslení efektní glazurou vytváří dokonalý,elegantní výrobek,který je určený k užitku.

​#vyrobenovCR  #handmade #organickypuvod

Křak

porcelán

Pod značkou Křak naleznete malovaný porcelán s motivy českých luk a hájů inspirované Asijskou kaligrafii.

 

#vyrobenovCR #handmade

Lvice v porcelánu

porcelán

Lvice v porcelánu tvoří ručně vyráběný, malovaný a zlatem a platinou zdobený porcelán. Typický je lidský otisk a jedinečnost každičkého kousku. Mini talířky pod šperky s poselstvími v jemných pastelových barvách. Puzetkové náušničky i velké servírovací talíře. Pro radost.

#vyrobenovCR  #handmade

Ma Décor

porcelán

Pod značkou MA DÉCOR vznikají v malých sériích autorské ilustrace, které jsou formou tisku ručně nanášeny na kvalitní český porcelán tzv. karlovarský.

#vyrobenovCR  #handmade

Modrá je dobrá

keramika

Dana Nováková vyrábí v obci Kandia u Olomouce dekorativní a zahradní keramiku již přes 20 let. Originální nápady čerpá z přírody a života blízko lesů.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod

Oli Divisova ceramic

keramika

Jsme dvě architektky, které milují kytky, nejvíc sukulenty. Pěstujeme je, množíme a vyrábíme si na ně květináče – betonové květináče NAKYTKU. Máme rády jednoduché tvary a přírodní vyznění betonu. Pro zpestření beton tónujeme přírodními pigmenty.

#vyrobenovCR  #handmade

Rysa

porcelán

RYSA miluje porcelán, jemný a duchaplný materiál. Venuje sa hlavne tvorbe porcelánovych šperkov. Taktiež občas sa objavuju aj väčšie keramicke výrobky - točene na kruhu, liate do foriem alebo ručne modelované.

 

#handmade #organickypuvod

STIKA ceramics

keramika

Pod názvem Stika ceramics se skrývá keramická tvorba Anny Dvořákové, charakteristická jednoduchými tvary, převládající modrou barvou a živelností keramické hlíny, díky které je každý kousek originál. Keramická tvorba si určuje své vlastní tempo. A právě to zpomalení by chtěla Stika ceramics skrze své výrobky předat dál. Užít si jedinečnost každého kousku.

#vyrobenovCR  #handmade #regonalniprodukt

Please reload