MÓDNÍ DOPLŇKY 

-

Agapornis Luis

Allon

Ars Animalium 

Ben Marko

Comewoo - dekorace z Krkonoš

Fischerka 

Flop shop

Hejrumbum

KAKU

Lii leather

Lisse

Lovemusic

miestni

MontMat

NANITCE

Nosím dřevo 

slavicek.dyzajn

Ta ANNA bags

Tara sandals

ZAXI

Agapornis Luis je ateliér, kde vznikají designové módní doplňky z kůže. Smysl značky tví v upcyklaci pravých kůží. Vdechují jim nové poslání a design.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #recyklováno #upcyklováno

Agapornis-Luis2.jpg

Allon je veselá a hravá značka plná barev. Tvoří originální výrobky z vlastních autorských látek. Šijí rolovací batohy, kabelky, tašky ale i úžasné zavinovací sukně - to vše ušité v ČR v jejich malém ateliéru. Jako další produkt vyrábí náušnice a doplňky s autorskou grafikou. 

#vyrobenovČR #handmade

Allon4.jpg

Ars Animalium je latinský výraz pro zvířecí umění – autorské grafiky na pohlednicích, plakátech, taškách a božích i originální kresby a malby se zvířecími motivy, často stylizovanými do geometrických tvarů.

#regionálníprodukt

Ars_Animalium1.JPG

Ben Marko je malá česká značka, která se soustředí zejména na doplňky - kabelky, batohy, taštičky z japonských látek a nových ekologických materiálů, jako je pratelný papír, ananasové nebo kokosové vlákno. 


Tašky jsou spojením originálního designu, kvalitních materiálů, ruční práce a pokory k přírodě. Každé je vytvořena tak, aby byla krásným a zároveň praktickým doplňkem, který zatoužíte mít pořád u sebe.

#vyrobenovČR #handmade #organickýpůvod #vegan

Snímek obrazovky 2022-05-08 v 20.29.36.png

Značka Comewoo spojuje beton, kov, dřevo a sklo v originální bytové dekorace. Nástěnné a stolní hodiny, lampy, vázy a květináče, svícny, obrazy, stolky, aj. Oblíbené jsou také betonové módní doplňky, pro pány motýlky a pro dámy náušnice či přívěšky.

#vyrobenovČR #handmade #certifikace

comewoo2.jpg

Fischerka už je několik let v našem kraji brána jako pojem pro jedny z nejdůmyslněji navržených kabelek a batohů. Za jejím zrodem stojí olomoucká návrhářka Veronika Fischerová, která značce dala nejen jméno, ale hlavně myšlenku pro opravdu kvalitně zhotovenou práci a zlaté ruce k tomu. 
Pro letošní rok se její výroba zaměřuje především na výrobky z pravé kůže, které postupně zařazuje do své nabídky. 

#vyrobenovČR #regionálníprodukt

FLOP shop je olomoucký obchod s autorskou módou, šperky a doplňky. Najdete v něm zejména tvorbu českých a slovenských designérů. Vše je vyrobeno s láskou a příběhem.

#vyrobenovČR #handmade

Flop shop (4).jpg

Hejrumbum je již mnoho let v souladu s geometricky pojatou přírodou. Ta vdechuje život dřevěným šperkům a sítotiskovým potiskům. Jako druhou misi vnímá upcyklaci. Ze zbylých kusů autopotahů a jiných potahovin vytváří originální vaky a taškovaky.

#vyrobenovČR #handmade #recyklováno #upcyklováno

2 (3).jpg

KAKU jsou barefoot boty na míru.
Jsou pohodlné, flexibilní a to vše je spojeno v moderním designu. 
Boty vyrábím z kvalitních kůží a dalších vhodných materiálů. 
Jako doplněk u mě na stánku najdete dětské oblečení a náušnice. 

#vyrobenovČR #regionálníprodukt

KAKU2.png

Lii leather je značka kožených doplňků pro každý den. Cílem je tvořit nadčasové produkty, které díky kvalitním materiálům a pečlivému ručnímu zpracování vydrží sloužit několik let.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #certifikace

liileather2.jpg

Lisse se zabývá designovou upcyklací textilu. Na stánku můžete najít kabelky, tašky, batůžky, šátky, tkaničky do bot, obaly na knihy a odličovací tampony. Lisse vyrábí z kvalitních použitých i nových materiálů a z pratelného papíru. Každý výrobek je originál. 

#vyrobenovČR #handmade #vegan #zero waste #recyklováno #upcyklováno

618-5_vak-na-zada.jpg

Láska, hudba, přátelství, svoboda, krása, příroda život.
Značka tvého srdce.
Krásné věci s duší.
Kabelky, batohy, ledvinky, náušnice a mnohem více.
Lovemusic.

#vyrobenovČR #recyklováno #upcyklováno

lovemusic3.jpg

#vegan #zerowaste #certifikace #recyklováno #upcyklováno, #vyrobenévSR

mq_img_1571_1.jpg

PROMĚŇTE SVŮJ SVĚT
Kožená móda nemusí být nuda a jednotvárnost. Naše barvy, design a zpracování promění Vás a svět kolem.
MontMat je značka ručně tvořených kožených kabelek, peněženek, pásků a dalších kožených doplňků. 

#vyrobenovČR #handmade #organickýpůvod

PC150052-1536x1024.jpg

Nanitce to je pohodlné, rostoucí oblečení a stylové doplňky nejen pro děti, kufříky se jménem dle vašeho přání, ale také prodejna s výběrovými látkami pro vaše šití a vybranými produkty oblíbených českých designerů. Sázíme na kvalitu, udržitelnost a podporu české tvorby. Milujeme svou práci a děláme ji srdcem #nešijunežiju

#vyrobenovČR 

Snímek obrazovky 2022-05-08 v 21.01.30.png

Značka Nosím dřevo je s vámi už 5 let a díky lásce k přírodním materiálům vám kromě ručně vyrobených dřevěných šperků nově nabízí i doplňky z pratelného papíru a korku. 

#vyrobenovČR #handmade #vegan #zerowaste

nosim_drevo2.jpg

Pro všechny milovníky boho stylu je tu značka slavicek.dyzajn. Drhané dekorace do interiéru, módní doplňky, šperky i kousky pro vaše nejmenší – to vše vzniká z kvalitních recyklovaných materiálů, s poctivostí a láskou v malém olomouckém ateliéru.

#vyrobenovČR #handmade #regionálníprodukt #recyklováno #upcyklováno

slavicek.dyzajn3.jpg

Značka Ta ANNA bags vznikla v roce 2020. Za svou poměrně krátkou působnost vytvořila mnoho doplňků od psaníček a malých kabelek do divadla, přes designové žakárové tašky, kabelky z voskované bavlny, po městské batohy.


Důraz je kladen na kvalitu a původ látek i komponentů. Mnoho jich pochází od předních tvůrců a designerů, z míst, která jsou jimi vyhlášená – žakár z Francie, voskovaná bavlna z Anglie, useň z Itálie, moderní a certifikované bavlněné látky z Německa a Holandska.
 

#handmade #organickýpůvod #certifikace

taannabags3.jpg

Tarasandals jsou ručně vyrobené minimalistické sandále od roku 2016. V tomto roce s nimi autoři vycestovali a od té doby dělají radost více jak 2000+ zákazníkům po celém světě. 

#vyrobenovČR #handmade #zerowaste 

Tara-Sandals-317_websize-1024x680.jpg

Značka ZAXI jsou ručně vyráběné doplňky z kůže - opasky, náramky, peněženky, kabelky a další drobnosti. 

#vyrobenovČR #handmade 

ZAXI1.jpg