SEZNAMTE SE S DIZAJNTÝMEM

Anna.jpg

Anna Jánská

 

Vystudovala jsem dějiny výtvarných umění na UP v Olomouci. Po škole jsem ale dala přednost současnému designu a zkombinovala lásku z dětství - módní návrhářství pro barbíny - s přirozeným smyslem pro podnikání. Založila jsem Flop shop, který spojuje mladé české designéry oblečení, šperků a různých doplňků. Momentálně jsem vedoucí univerzitního obchodu UPoint a i když Flop dnes funguje beze mě, kopa inspirace a přátel zůstala, a tak jsem se pustila do nového projektu, Dizajntrhu. Jsem jeho "mámou" a hlavní organizátorkou.
 

 

 


ahoj@dizajntrh.cz

+420 774 331 400
 

DSC_1532 (3).jpg

Adam Jiříček

Vystudoval jsem žurnalistiku a mediální studia. 

Momentálně pracuji jako administrátor rybářského eshopu a organizování akcí je mou velkou vášní. V organizačním týmu jsem se objevil na akcích jako je Olomoucký Majáles, AFO, PAF, Zaparkuj, sportovní akce a v neposlední řadě Dizajntrh. 
 Ten je pro mě akcí, která má dobrý koncept a hlavně smysl a potenciál.

Společně s Aničkou vymýšlíme celkový koncept akce a hodně toho řešíme společně. Já mám pak více na starost marketingovou část - propagaci, komunikaci s médii, tvorbu webu a správu sociálních sítí.

ahoj@dizajntrh.cz

+420 720 183 841

Adela.jpg

Adéla Píchová

Vystudovala jsem žurnalistiku a mezinárodní rozvojová studia. Od mala se věnuji šití a během studií jsem se začala zajímat o udržitelnou módu. Tvořila jsem pod značkou APOLO, dnes už šiju výjimečně pro přátele a známé. Pracovala jsem jako projektová koordinátorka ve vzdělávací organizaci ARPOK, která se věnuje globálnímu 
rozvojovému vzdělávání, nyní mám na starost mezinárodní spolupráci v Moravskoslezském inovačním centru. V úzkém týmu jsme v roce 2020 založili Centrum cirkulární módy a snažíme se propagovat nové přístupy k odívání.
Dizajntrh je už několik let moje srdcová záležitost, podílím se na tvorbě a koordinaci doprovodného programu. 

ahoj@dizajntrh.cz

+420 731115 052