SEZNAMTE SE S DIZAJNTÝMEM

Anna Jánská

 

Vystudovala jsem dějiny výtvarných umění na UP v Olomouci. Po škole jsem ale dala přednost současnému designu a zkombinovala lásku z dětství - módní návrhářství pro barbíny - s přirozeným smyslem pro podnikání. Založila jsem Flop shop, který spojuje mladé české designéry oblečení, šperků a různých doplňků. Momentálně jsem vedoucí univerzitního obchodu UPoint a i když Flop dnes funguje beze mě, kopa inspirace a přátel zůstala, a tak jsem se pustila do nového projektu, Dizajntrhu. Jsem jeho "mámou" a hlavní organizátorkou.
 

 

 


ahoj@dizajntrh.cz

+420 774 331 400
 

Adéla Píchová

Vystudovala jsem žurnalistiku a mezinárodní rozvojová studia. Od mala se věnuji šití a během studií jsem se začala zajímat o udržitelnou módu. Tvořila jsem pod značkou APOLO, dnes už šiju výjimečně pro přátele a známé. Momentálně pracuji jako projektová koordinátorka ve vzdělávací organizaci ARPOK, která se věnuje globálnímu rozvojovému vzdělávání.
 Dizajntrh je moje pojítko k světu módy, která má smysl. Společně s Aničkou vymýšlíme celkový koncept akce a hodně toho řešíme společně. Já mám pak trošku více na starost doprovodný program, propagaci - komunikaci s médii, tvorbu webu a správu sociálních sítí.

ahoj@dizajntrh.cz
+ 420 731 115 052

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2019 by Dizajntrh