KOSMETIKA 

-

BABALU

CALTHA přírodní kosmetika

Edi Naturalis

EKOkoutek

Feelo Cosmetics

Izistep

JAGAIA

Mýdlárna Made by Kiki

Naturinka

BABALU

ručně vyráběná přírodní kosmetika

Babalu je značka ručně vyráběné rostlinné kosmetiky, která se zaměřuje na výrobu tuhých šamponů, mýdel a krémů. Vyrobeno v České republice, kosmetika bez palmového oleje. Na Vánoce jsou přichystané novinky v podobě balzámů na rty a dezinfekcí na ruce.

#vyrobenovCR #handmade #zerowaste

CALTHA přírodní kosmetika

domácí ručně dělaná přírodní kosmetika

CALTHA vyrábí srdcem přírodní kosmetiku, která se o vás postará od hlavy až patě. Od tekutých a tuhých šamponů přes zubní pasty až po krémy a tělová mýdla, vše u nás najdete. Jsme lokální výrobci s celorepublikovým dosahem.

#handMade #vyrobenovCR #organickypuvod #vegan #zerowaste

Edi Naturalis

přírodní kosmetika z Beskyd

Přírodní kosmetika z Beskyd, to jsou pleťové balzámy a pleťové oleje, které vyrábí a pod svou značkou Edi Naturalis uvádí na trh sama majitelka. Pro zdokonalení znalostí absolvovala školy, kurzy, workshopy i odborné konference. Nechyběly mezi nimi ani „Základy aromaterapie". K výrobě macerátů využívá pouze vlastnoručně vypěstované byliny. Výrobky vyráběné pod značkou Edi Naturalis jsou testované Státním zdravotním ústavem, jsou bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů… jednoduše bez chemie, vhodné i pro vegany. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, pro ženy i muže. K výrobě jsou používány především oleje lisované za studena, často v BIO kvalitě, a ty nejkvalitnější éterické oleje. Díky obsahu éterických olejů je nutné podtrhnout aromaterapeutický účinek u všech výrobků.

#handmade #vegan

EKOkoutek

přírodní kosmetika

EKO koutek nabízí produkty, které jsou šetrné k Vašemu zdraví i životnímu prostředí. Najdete zde aromaterapeutické zázraky, přírodní kosmetiku a další produkty související s udržitelným způsobem života. Vytvořte si vlastní aromaterapeutickou směs na míru, která Vás pohladí nejen na těle, ale i na duši.

#organickypuvod #zerowaste #vegan #certifikovano

Feelo cosmetics

jedlá kosmetika z Jižní Moravy

Značka Feelo ručně vyrábí úžasná tělová másla, luxusní pleťové krémy a také balzámy na rty i na ruce. Ať už máte rádi vůni kakaa či pravé vanilky a nebo naopak hledáte něco bez přidané vůně, u stánku Feelo určitě najdete to pravé. Přivezou i novinku - máslo Cupuacu, takže se máte na co těšit.

#vyrobenovCR  #handmade  #organickypuvod  #vegan  #zerowaste

Izistep

rostlinná kosmetika

Z vědeckého poznání a experimentů s rostlinným materiálem vzniká kosmetika, která přináší opravdu to nejlepší z přírody, aby dodala vaší pokožce hydrataci, výživu a rozjasnila ji. IZISTEP dopřává přírodu nejen vaší pleti, ale vnáší jí i do vašeho domova.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod

Jagaia

Kosmetika vyráběná s láskou k Zemi, s úctou k přírodě

Jagaia je značka české, ručně vyráběné BIO kosmetiky. Pro výrobu používám jen ty nejlepší za studena lisované oleje, pokud je možné tak v BIO kvalitě. J A G A I A je o ženské energii v každém z nás. O spojení se Zemí, přírodou a se sebou samotným.

#vyrobenovCR  #handmade  #organickypuvod  

Mýdlárna Made by Kiki

ruční výroba přírodního mýdla

Mýdlárna Made by Kiki sídlí v Hlubočkách u Olomouce a již několik let se zabývá výrobou přírodního mýdla a v poslední době i přírodní kosmetiky. Při tom se stále drží směru, který si vytyčila na počátku - ruční malovýroba, barvy a vůně přirozené surovinám, užitný vzhled výrobků a balení v přírodních materiálech. Při výrobě se používají kvalitní rostlinné oleje, přírodní suroviny (např. jíl, bylinné pudry či včelí produkty) a éterické oleje. Vše bez přidání konzervantů, pěnidel, barviv a umělých parfémů. Každý kousek je svým způsobem jedinečný. Všechny mýdla a šampony prošly zákonným certifikačním procesem.

#vyrobenovCR  #handmade  #organickypuvod  #vegan #zerowaste #regionalniprodukt

Naturinka

ruční kosmetika

Naturinka je česká firma, která byla založena na základě rodinné tradice výroby mýdel. Jednoznačně preferuje ekologický a udržitelný přístup jak k výrobě, tak k vyrobeným produktům. Nturinka je návratem k přírodě, tradicí a hodnotám.

#vyrobenovCR  #handmade  #recyklovano_upcyklovano  #organickypuvod  #vegan  #zerowaste

Please reload