KOSMETIKA 

-

Amapola (původně Mýdla od Kiki)

CALTHA přírodní kosmetika

Edi Naturalis

JAGAIA

Mybee

Naturinka

Amapola - dílna rukodělné kosmetiky vyrábí mýdla pro všechny, kteří mají rádi jemný dotyk přírody, kvalitní praktické výrobky a smyslový požitek. Používáme pouze rostlinné oleje, bylinky a jíly. Mýdlo je praktický mycí prostředek od hlavy až k patě. Jemná bohatá pěna a vůně esenciálních olejů pohladí Vaše smysly.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod #vegan #zerowaste #recyklováno #upcyklováno

Amapola_3.jpg

CALTHA je značka přírodní kosmetiky vyráběné ručně a s láskou v Olomouci. Všechny produkty mají originální recepturu a ingredience jsou získávány pouze z ověřených zdrojů nejvyšší kvality. CALTHA nově získala prestižní Certifikát přírodní kosmetiky.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod #zerowaste #certifikace

caltha2.jpg

Edi Naturalis je certifikovaná kosmetika pro ženy, muže i děti. K výrobě pleťových či tělových olejů a balzámů používá prvotřídní za studena lisované oleje, éterické oleje nejvyšší kvality a maceráty bylin. Ty si majitelka pěstuje v Beskydech sama . 

#organickypuvod #handmade #vegan #originálníprodukt

J A G A I A je o ženské energii v každém z nás. O spojení se Zemí, přírodou
a se sebou samotným.Vyrábí čerstvou kosmetiku z divokých bylin. Pracuje s čistými esenciálními oleji a extrakty v BIO kvalitě, díky nimž jsou výrobky aromaterapeutické, harmonizační a nabízí osvěžení pro mysl i duši. Byliny jsou ručně sbírány ve volné přírodě se správným nalazením na konkrétní rostlinu tak, aby svou léčivou sílu mohla předávat dál.

#vyrobenovČR #handmade #organickýpůvod

jagaia4.jpg

Mybee je synonymem té nejčistší přírodní kosmetiky. Je vlastnoručně vyráběna v maličké provozovně v srdci Valašska s láskou, úctou a respektem k přírodě. Základem Mybee jsou vlastní receptury obsahující vyzkoušené účinné ingredience. 

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod 

Mybee3.jpg

NATURINKA je tradiční mýdlárna,
která si potrpí na ruční výrobu z přírodních surovin, úplnou zdravotní nezávadnost a bez výjimky ekologický přístup nejen k výrobě ale i k balení.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #vegan #zeroowaste #certifikace #recyklováno #upcyklováno

naturinka4.jpg