MÓDA

-

Baziliška

By Caldero

By Terez

Cloud 9

EMhandmade

Goci

Green Dressmakers

IceDress

Lesotriko

Nedaleko

PART

Režná

s.EKO.nd

Toopdesign

TukTuki

YUPKI

BavLeg

biobavlněné oblečení

Originální, lokální, udržitelné a hlavně nesmírně pohodlné, to jsou biobavlněné kousky oblečení od BavLeg. Díky ručnímu potisku je každý kus originál.

#handmade #vyrobenovCR #organickypuvod 

Bodlina

móda a doplňky

Bodlina, to jsou barvy. Ráda je míchá a spojuje do výrazných, odvážných kombinací. Hraje si s textilem, recykluje, přešívá a vyšívá. Koukne se a vidí. Práce bodliny naplňuje podstatu zero waste a pomalé módy, materiály využívá do nejmenších kousíčků a jednotlivé modely vám vydrží dlouhé roky - testováno na lidech :o)

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano #regionalniprodukt #zerowaste

Cirkus

móda

Různorodá tvorba značky Cirkus ukazuje, že móda může být stylová, hravá a zároveň dokáže respektovat přírodu a její koloběh. Všechny CIRkusy jsou upcyklované doplňky, nebo oblečení z certifikovaných organických materiálů.

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano #organickypuvod #zerowaste #vegan #certifikovano

Drexiss

oblečení a kulichy

Jsme česká firma z Milovic, která nabízí ručně háčkované kulichy a ručně šité designové oblečení nejen pro děti ale i pro dospělé.

#vyrobenovCR #handmade 

EEROPLANE

dámská a pánská móda

Projekt EEROPLANE - S hlavou v oblacích vznikl jako pocta lidem, kteří letadla navrhovali, stavěli, létali v nich. Po návštěvě Le Bourget si zakladatelé vyrobili vlastní triko se Spitfirem, které chtěli kámoši a kolegové. Psal se rok 2013 a dnes je EEROPLANE miláčkem leteckých nadšenců v ČR, Evropě a USA.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod #certifikovano #vegan

Goci

dámská móda

Osobitost, hravost, trendy, minimalismus. To vše charakterizuje značku Goci. Principem tvorby je takové vlastní podání "outdoor ". Oblečení má splňovat pohodlí, kvalitu, hodit se nejen do práce ale i pro volný čas a přitom ve všem být osobité a variabilní.

#vyrobenovCR #zerowaste

GOSH

pánská móda

GOSH je česká značka specializující se na spodní prádlo, ponožky, designové košile a trička, které máme jako novinku pro rok 2021. Našim krédem je vyvíjet věci s přidanou hodnotou, do detailu řešíme design látek, střih a jejich výrobu. Z velké části používáme zbytkový materiál, který by pravděpodobně nenašel už jiné uplatnění.

 

#vyrobenovCR #recyklovano_upcyklovano

Lull Loungewear

dámská móda

Slovenská značka pohodlného oblečenia, určeného nielen na doma, vyrábané v krajčírskej dielni v Šaštína. Snahou je, aby sa dobre nosili a ľahko kombinovali, preto sú strihy, čo najjednoduchšie a látky, čo najmäkučkejšie. Naša tvorba a výroba zároveň pomáha oživovať na Slovensku remeslo, ktoré pomaly upadá a dáva možnosť zamestnať ľudí v regióne. Pri výbere látok a ostatných doplnkových materiálov si značka dáva záležať na tom, aby boli vyrobené s čo najmenšou záťažou na životné prostredie. Taktiež pri výrobe odpad prechádza separáciou a zbytky látok sa posúvajú ďalej iným výrobcom alebo sa z nich vyrábajú doplnky do ďalšej kolekcie.

#vyrobenonaSR #certifikovano #fairtrade

MARA

dámská a pánská móda

Mara to je hravá malovaná móda pro všechny. Ruční sítotisk zdobí sukně, šaty, mikiny, trička. Pro dámy, pány holky i kluky

#vyrobenovCR

Mi.love

dámská móda

Značka Mil.love tvoří již 5 let designové látkové vložky a oblečení pro ženy.

#handmade #vyrobenovCR #zerowaste

Negliže

dámské prádlo

Jsme liberecká začínající značka, která si zakládá na pohodlnosti, praktičnosti, ale především svůdném a sexy vzhledu. Naším cílem je spojení těchto parametrů v jeden ideální produkt, který si zamilujete. Tvoříme dámské krajkové prádlo na míru i jako konfekci.

#handmade #vyrobenovCR

Sešito

dámská móda a doplňky

Značka Sešito šije z nových i použitých materiálů. Mají rádi barvy, vzory, přírodní materiály, v zimě vlnu … Není to fabrika a, hlavně, je jim jedno, co se letos má nosit. Protože to pak nosí všichni. Protože to pak je nuda. Nejraději mají něco, co je SEŠITO Originálně.

#vyrobenovCR #recyklovano_upcyklovano #handmade 

TOOP design

dámská móda & doplňky

Tvorba značky Toop design spočívá v přirozeném nutkání využívat odpadový či přebytečný materiál a jeho přetváření do dalších užitečných forem jako jsou módní a interiérové doplňky.Tímto procesem chce docílit jeho znovu vrácení zpět do oběhu.Tento koncept je zároveň životním stylem, který považuje za nutnost v rámci existence celé naší planety.Svou prezentací a prodejem tak chce demonstrovat směr, kterým bychom se všichni měli co nejdříve ubírat, co nejméně plýtvat a nebýt jen slepě konzumní.

#vyrobenovCR #recyklovano_upcyklovano #handmade 

Winpetra

dámská a pánská móda

Značka Winpetra vyrábí dámské i pánské oděvy na zakázku a menší autorské kolekce dámské módy.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod #zerowaste

Please reload