MÓDA

-

Bambulich

BavLeg

CONTRACOR Clothing s.r.o.

EEROPLANE

Flop Shop

Goci

Greendressmakers - ZUBER

Jocha

Mája - Tradice nemá hranice

Miestni

MMMoje

MUXU

Namäkko

Negliže

OKKOFASHION

Tarena

Vyrobeniny

Zubatý česnek

Bambulich představuje českou tvorbu s registrovanou značkou, pod kterou od roku 2012 vznikají designové doplňky a oblečení pro nejmenší děti a jejich rodiče. Každý u nás vytvořený bambulichový kousek k vám putuje se svým vlastním osobním příběhem, šitý ručně maminkami a babičkami z různých koutů Čech a z výhradně českých materiálů a látek. Bambulich je malá rodinná firma, ve které se vše tvoří od srdce a pod rukama šikovných maminek a babiček, které pro vás šijí pro vás ručně doma nebo v malých dílnách.

#vyrobenovČR #handmade

Bambulich3.jpg

Originální, lokální, udržitelné a hlavně nesmírně pohodlné, to jsou biobavlněné kousky oblečení od BavLeg. Díky ručnímu potisku je každý kus originál.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod

BaVLeg_4.jpg

Značka Contracor a celá její filosofie vychází ze španělského „a contracorriente“, což v překladu znamená „proti proudu“. Snažíme se vystoupit z davu, jít proti obecným tendencím a díky propracovaným detailům našeho oblečení vyzdvihnout osobitý styl každého, kdo se rozhodne jít do toho s námi. Contracor reprezentuje módu vyznačující se unikátní kombinací trendů, jedinečnosti, kvality a pohodlí. Každý náš oděv je určen pro silné osobnosti, které se odváží být odlišné a nechtějí se podřídit mainstreamu. Oblečení Contracor je symbolem zdravého sebevědomí a vkusu v duchu minimalismu. Veškeré modely šijeme z těch nejkvalitnějších látek na území České republiky, kde vznikl i autentický design naší značky. Můžete si tak být jisti originalitou oblečení.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt

IMG_0199.JPG

EEROPLANE je značka oblečení a umělecký ateliér pro blázny do letadel a čistého designu. Dědictvím značky EEROPLANE je Soft hand potisk a použití udržitelných materiálů.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #certifikaceproduktu

eeroplane-mikina-glider-pilot-04.jpg

FLOP je olomoucký obchod plný autorské módy, šperků a doplňků. Najdete v něm zejména tvorbu českých a slovenských designérů. Vše je vyrobeno s láskou a příběhem.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #zerowaste #certifikaceproduktu

Flop shop 3.jpg

Goci je rodinná firma specializující se na výrobu dámského oblečení v limitovaných edicích. Typickým znakem tvorby je nápaditý a neotřelý stříh jednotlivých kusů,který pak dodává pocit výjmečnosti .Jejich práce je baví hlavně díky tomu,že si můžou hrát a kombinovat pohodlné volnočasové materiály s trendy a elegantním střihem.Snaží se ukázat,že aby bylo oblečení pohodlné,nemůsíte běhat po městě v šusťákové bundě.

#vyrobenovČR #handmade

_Goci1.jpg

Značka Greendressmakers se představuje pod značkou jména zakladatelky "ZUBER". Potěší Vás lněnými oděvy, které se šijí v certifikovaných dílnách GOTS. Chybět nebudou oblíbené košile "švédky" nebo výrobky z organické bavlny. Pro zahřátí pak vlněné lehké kabáty. Nově také "capsule collection", nazvaná " Můj dům -můj hrad", s měkkými potahy na polštáře z cordu - organic nebo lněnými luxusními župany. Skvělé vánoční dárky, včetně poukazu na kurzy šití.

#regionalniprodukt #organickypuvod #certifikaceproduktu #recyklovano/upcyklovano

Greendressmakers-Zuber 2.jpg

Móda pro 21. století s elegancí a péčí 1. republiky.

#vyrobenovČR #handmade 

2 (3).jpg

Mája šila dřív, než šla do první třídy. Postupem času její vášeň pro řemeslo vykrystalizovala v odborné studium a několik značek, aby se před čtyřmi lety ustálila na tvorbě úžasných pohodlných sukní, designových ponožek a doplňků inspirovaných tradičními lidovými motivy a střihy – folklorem. Estetika lidových oděvů prosakuje skrz jednotlivé minisérie převážně celkovým dojmem a tvarem, neméně však také svou funkčností, variabilitou a výdrží, čímž se z jednotlivých kousků stávají absolutní hvězdy „cost per wear“ Vašeho šatníku.

#vyrobenovČR #handmade #zerowaste #udrzitelnamoda

Mája8.jpg

Bolo zaužívané, že uplatniť sa doma je ťažké, jednoduchšie je sústrediť sa na prácu pre zabehnuté zahraničné značky. Po tvrdom úsilí sa ukázalo, že ľudia vedia oceniť domácu tvorbu a jej jedinečnosť. Vidia pridanú hodnotu vecí, ktoré boli vyrobené v malých sériách , kde cítiť vysoký podiel ručnej práce. Preto i mnohí radi podporia produkty, ktoré sú vyrábané lokálne, tým pádom aj miestnych ľudí, ktorí za nimi stoja.

#vyrobenonaSlovensku #zerowaste 
#certifikaceproduktu #recyklovano/upcyklovano

miestni4.jpg

Malá rodinná značka ,které záleží na původu materiálu. Milujeme a vyrábíme limitované a originální produkty s autorskou ilustrací nebo ručním potiskem.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #certifikaceproduktu

mmmoje3.jpg

MUXU je autorská móda z Ostravy, tvořící pro ženy i muže jedinečné střihy, zajímavé kombinace a oblečení pro různé příležitosti.

#vyrobenovČR #handmade

82207b1e631b1eed2bfc346b5929b894.1600x1200.jpg

Namäkko je lokální značka oblečení z Brna, která vznikla v roce 2014 a šije pestrou a hravou módu vycházející z vintage a etnických vlivů. Všechny produkty jsou originály, šité pečlivě a s radostí, podporující myšlenku pomalé a udržitelné módy. Namäkko ateliér a showroom sídlí v centru Brna, v KUMST: kreativní hub Brno (https://www.kumstbrno.cz/), své produkty prodává prostřednictvím e-shopu a v několika kamenných prodejnách s autorskou módou.

#vyrobenovČR #materialyscertifikaci

namakko 5.jpg

Jsme liberecká začínající značka, která si zakládá na pohodlnosti, praktičnosti, ale především svůdném a sexy vzhledu. Naším cílem je spojení těchto parametrů v jeden ideální produkt, který si zamilujete. Tvoříme dámské krajkové prádlo na míru i jako konfekci.

#vyrobenovČR

Negliže2.jpeg

Značka OK:KO fashion vznikla jako protipól konzumního způsobu nakupování, mottem kterého je: „Co nejvíce kusů oblečení za co nejlevnější cenu…“ Záměrem značky je vytvářet kousky, inspirované spíše křivkami ženského těla než posledními módními trendy. Modely jsou vyráběny ve velmi malých sériích, z kvalitních českých látek. Základy střihů jsou mnohokrát odzkoušené a proto vždy dobře sedí. Každý nový model má výrazný detail, který z tradičního kousku oblečení dělá designový. „Slowfashion“ móda citlivá k životnímu prostředí a k lidskému kapitálu.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt

okkko.jpg

Značka Tarena vznikla z nadšení pro úžasné vlastnosti vlny merino - dobře drží teplo, nekouše, je velice příjemná na nošení, i když navlhne, stále zachová pocit sucha... Šité zboží vzniklo ve středních Čechách z australské vlny, ponožky vyrobila brněnská společnost specializovaná na výrobu ponožek, a ručně tkané šály jsou práce zakladatelky značky.

#vyrobenovČR #handmade

tarena5.jpg

Vyrobeniny jsou vyráběny v malé šicí dílně, která má, ale velké nápady.

#vyrobenovČR

Vyrobeniny.jpg

Autorská móda, čistá precizní práce, speciální technika šití a kolorování, škála dobré nálady! Pracují se speciálním způsobem techniky, který je velmi odolný a v neposlední řadě na něj neexistuje žádná šablona, takže co „kolorování“ to ORIGINÁL!

#vyrobenovČR #handmade #zerowaste

zubatycesnek_3.jpg