KOSMETIKA 

-

CALTHA přírodní kosmetika

Ekokoutek

Feelo Cosmetics

JAGAIA

Mybee

Mýdla od Kiki

Naturinka

CALTHA je značka přírodní kosmetiky a pochází ze srdce Hané. Jedná se o malou rodinnou firmu, jejímž posláním je výroba ekologicky udržitelných produktů a klade důraz na zero waste přístup. Mezi jejich výrobky naleznete vše pro péči o vaše tělo i pro domácí mazlíčky.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod #vegan

caltha4 (1).jpg

Značka se zabývá bezobalovým prodejem přírodní kosmetiky, ekologické drogerie a aromaterapií v Olomouci.

#organickypuvod #vegan #zerowaste #certifikaceproduktu

Eko koutek 4.png

Pod značkou F E E L O , pro vás Ivča a Standa vyrábí tu nejčistší přírodní kosmetiku. V nabídce najdete pleťové krémy, tělová másla i balzámy na rty a ruce. Jako novinku s sebou přivezou i MYCÍ KOSTKU, tuhý prostředek na mytí nádobí. Stavte se u jejich stánku a ovoňte jejich produkty. Vanilkové nebo kakaové máslo je přímo k sežrání.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #vegan #zerowaste

99_feelo-pletovy-banner-sml.jpg

J A G A I A je o ženské energii v každém z nás. O spojení se Zemí, přírodou a se sebou samotným. Pod značkou JAGAIA vyrábím přírodní kosmetiku s bylinami a krystaly. Pracuji s čistými esenciálními oleji a extrakty pokud je možné tak v BIO kvalitě, díky nimž jsou výrobky aromaterapeutické, harmonizační a nabízí osvěžení pro mysl i duši. Bylinky jsou ručně sbírány ve volné přírodě se správným nalazením na konkrétní rostlinu tak, aby svou léčivou sílu mohla předávat dál. Všechny výrobky jsou certifikovány a vyráběny v krásné nové výrobně.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #regionalnipuvod

DSF7753-2.jpg

Mybee je synonymem přírodní kosmetiky, která opravdu funguje. Vlastnoručně vyráběná z prémiových surovin té nejvyšší kvality, nesoucí označení BIO. Recyklovatelné skleněné obaly, které, se významně podílejí na zachování trvanlivosti produktu. Pleťová séra, šampony, tělové balzámy, kosmetika pečující o miminka a mnohem více. To vše je s láskou a respektem k přírodě vyráběno ve Francově Lhotě, v srdci Valašska.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #zerowaste

128_balicek-pro-mlade--teen.jpg

Mýdla od Kiki vyrábí mýdla pro všechny, kteří mají rádi jemný dotyk přírody, kvalitní praktické výrobky a smyslový požitek. Používáme pouze rostlinné oleje, bylinky a jíly. Mýdlo je praktický mycí prostředek od hlavy až k patě. Jemná bohatá pěna a vůně esenciálních olejů pohladí Vaše smysly.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod #vegan

Mýdla od Kiki_3.jpg

Naturinka je česká firma, která byla založena na základě rodinné tradice výroby mýdel. Jednoznačně preferuje ekologický a udržitelný přístup jak k výrobě, tak k vyrobeným produktům. Naturinka je návratem k přírodě, tradicí a hodnotám.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #vegan #zeroowaste #recyklovano/upcyklovano

0001739_mejdlo-na-prani.jpeg