HRAČKY & DĚTSKÉ 

-

BE KIND

ByZita

COUNTER CLOCKWISE

Chytamlelky

Jijinkův svět

Jou Jou

KAKU

KAVALU

Kreslíkárna

Leach

MANAMAflastr

Miminkovo

MMMoje

NANITCE

Noe s.r.o.

Podle sebe

Poketo

Riska

Šatičky pro panenky

Z maringotky

Ze srdce

BE KIND

Značka BE KIND vám představuje medvídky pro radost dětí i dospělých. Medvídci jsou dělaní ručně a s láskou. Každý medvídek je originál s vlastním jménem a stylovým oblečením.

#vyrobenovČR #handmade #recyklovano/upcyklovano

IMG_8834b.jpg

Značka By_Zita tvoří již šestým rokem šité dětské knížky tzv. quiet booky, které jsou plné barev a tvarů. Knížky pomáhají trénovat jemnou dětskou motoriku a dokáží zabavit děti na dlouhou dobu. Kromě knížek najdete pod značkou i drobné didaktické pomůcky například v podobě prstových maňásků nebo pexes.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt

By_Zita2.JPG

Rodící se firma COUNTER CLOCKWISE se chce specializovat na vydávání karet. Hledá dříve oblíbené staré hry a karty z minulosti, které by mohly být zajímavé i v současnosti.

#vyrobenovČR 

foto 2.jpg

Leona Hlavinková alias Chytamlelky se zaměřuje zejména na autorské ilustrace, akvarelové malby, knihy pro děti, plakáty, grafiky a pohlednice, které se týkají převážně zvířat, humorných mikropříběhů a fantaskních bytostí.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod #vegan #certifikaceproduktu

187692997_1827101457451521_7219836066507775682_n.jpg

Značka Jijinkův svět šije věcičky pro vaše malé i velké radosti. Šije krásné dizajnove ložní povlečení na míru, voňavé polštáře s levandulí ve tvaru zvířátek, dětské deky, dekorace. V loňském roce začali šít i šatičky a sukýnky pro malé parádnice. Několik let jsou také držitele reg. značky Opavské Slezsko.

#vyrobenovČR #handmade #certifikaceproduktu

Jijinkův svět 4.jpg

Za značkou Jou Jou stojí Jana Nachlingerová, ilustrátorka a výtvarnice. Pro děti vytváří ilustrovaná pexesa, zábavné výukové karty a plakáty. Ze dřeva vyrábí ručně malované hračky jednoduchých tvarů. Věnuje se též ruční výšivce.

#vyrobenovČR #handmade

Jou_Jou2.jpg

Za značkou KAKU se skrývá Kateřina Kučerová, která vlastnoručně vyrábí barefoot boty všeho druhu a šije oblečení z designových látek. KAKU - to je prvotřídní řemeslo, tvorba na míru a kvalitní zpracování...

#vyrobenovČR #handmade

KAKU2.png

Vytváříme rostoucí módu pro děti. Každý den se rodí nové děti, které můžou jejich rodiče naučit oblékat se chytře. Přejeme si, aby udržitelná móda nebyla jen aktuálním hitem, ale la se navždy standardem. Vychovávejme naše děti tak, aby upřednostňovaly kvalitu před kvantitou.

#vyrobenovČR #certifikaceproduktu

KAVALU3.JPG

Jsou kamarádky, jsou mámy, žijí, kreslí, tvoří a baví se tím! Jejich origonápadem je PUCLESO – dvě hry v jedné malé krabičce. Hrajete pexeso nebo skládáte obrázek jako puzzle. Jejich pohádková pexesa jsou také hitovka, i jejich karty si hned zamilujete a oblíbené jsou i skládací pohledy pro děti na školu v přírodě, tábor nebo lyžák. A pro každého mají navíc veselý úsměv, protože mají svoji práci rády!

#vyrobenovČR

245498761_1703775396483968_1099625144660309435_n.jpg

Leach pro Vás navrhuje a vyrábí z ručního papíru washi oděvy a módní doplňky, vystřihovánky a hračky, které jsou určeny k dalšímu kreativnímu tvoření a to nejen pro děti.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #zerowaste #vegan

Leach2.JPG

Značka MANAMAflastr tvoří stylové dětské oblečení s designovými nažehlovačkami Flastr :)

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod

MANAMAflastr_2 (1).jpg

Miminkovo - to jsou především hebounké a velikánské bambusové plenky, které jsou přesně pro tyto dvě vlastnosti velmi oblíbené u maminek z celé České republiky, a také na Slovensku. Něco tak praktického a kvalitního chybělo na trhu, a proto vzniklo Miminkovo. Plenky jsou šité v ČR z bambusových látek především z Asie, odkud jsem si metráž dovezla. Jsou vhodné na zavinování, jako osušky, clony na kočárek či při kojení. Nejlepší je, že čím víc je perete, tím víc Vám změknou. Najdete u mě však i ručně šité deky, peřinky či zavinovačky. Novinkou podzimu je sekce HOME, která má udělat radost hlavně dospělákům. Miminkovo je tedy o miminkovských roztomilostech a maminkovské spokojenosti :)

#vyrobenovČR #handmade #certifikaceproduktu

Miminkovo3.jpg

Malá rodinná značka ,které záleží na původu materiálu. Milujeme a vyrábíme limitované a originální produkty s autorskou ilustrací nebo ručním potiskem.

#vyrobenovČR #handmade #organickypuvod #certifikaceproduktu

mmmoje3.jpg

Nanitce, to je pohodlné, rostoucí oblečení a stylové doplňky pro děti, kufříky se jménem dle vašeho přání, ale taky prodejna s výběrovými látkami, pro vaše šití a s oblíbenými produkty vybraných českých designerů. Sázíme na kvalitu, udržitelnost a podporu české tvorby. Milujeme svou práci a děláme ji srdcem. #nešijunežiju

#vyrobenovČR #handmade

nanitce2.jpg

Noe s.r.o. vyrábí bavlněné hračky a kostýmy již od roku 1993. Za své kolekce maňásků, oboustranných hraček, jógových i logopedických hraček získala celkem desetkrát ocenění "Správná hračka". Z jejich dílny také přichází na svět například medvídek Kuky nebo Miška a Nedvěd z večerníčku Mlsné medvědí příběhy.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #certifikaceproduktu

noe2.png

Podle sebe tvoří osobně-rozvojové karty, aktuálně ve 3 edicích, pro skupiny, pro dospělé a děti a pro partnery.

#vyrobenovČR #regionalniprodukt

241080039_4326567210791475_1141075865581458903_n.png

Poketo je nakladatelství pro děti. Tvoří kreativní vzdělávací materiály, knihy a hry pro děti takové, jaké jsou: hravé, zvídavé a jedinečné.

#vyrobenovČR #handmade

MDR_4447_m.jpg

Riska je malá rodinná firma. S láskou a důrazem na kvalitu zpracovává a obléká naše děti, protože i oni jsou rodiče, stejně jako vy. Zabývá se šitím malosériových dětských kolekcí a šitím na míru. Vnímá, co děti potřebují, aby jim nepohodlné a nepříjemné oblečení nekomplikovalo život v pohybu.

#vyrobenovČR #handmade #certifikaceproduktu

Riska1.jpg
Šatičky pro panenky

Šatičky pro panenky jsou projektem, který vznikl na přání dětí a z radosti z tvoření. Tradiční ruční práce z kvalitních materiálů s veselými obrázkovými motivy potěší malé maminky, jejichž panenky budou díky novým modelům jedinečné a originální.

#vyrobenovČR #handmade

Šatičky2.JPG

Za značkou Z maringotky stojí Hanka - maminka tří malých dětí, které vždy vděčně zkouší a nosí všechny kousky. Oblečení Z maringotky je ušito z českých nebo evropských látek z přírodních materiálů, jako je bavlna a len. Samozřejmostí je také certifikace látek pro nejmenší děti. Snahou je, aby se oblečení dalo snadno vzájemně kombinovat a vydrželo dětem co nejdéle. A proč Z maringotky? Maringotka sloužila jako přechodné bydliště při opravě 200 let starého domku, který stojí v malé vesničce, kde začíná silnice a odkud je výhled na hrad Bouzov. S přibývajícími dětmi a postupující rekonstrukcí se z maringotky stala útulná šicí dílna.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt

186459617_850054835588009_6865336317049962992_n.jpg

Značka Ze Srdce tvoří Kromě ručně malovaných plecháčků pro cestovatele i macramé doplňky do bytu. Těšit se můžete na duhy do dětských pokojů, na peříčka různých barev i na nástěnné macramé obrazy. Nově se také věnuje vyrábění z kůže. Na Designtrhu tedy najdete také kožené diářky.

#vyrobenovČR #handmade #recyklova/upcyklovano

ZeSrdce_1.jpeg