HRAČKY & DĚTSKÉ 

-

BE KIND

Bezcukrovinky

ByZita

COUNTER CLOCKWISE

Flop shop

KAKU

KAVALU

ma.ta

MANAMAflastr

NANITCE

Pink Box - Filozofie pro děti

Poketo

Riska

Sestry v triku art

slavicek.dyzajn

Veka nosítko 

Vyrobeniny

Z maringotky

BE KIND

Značka BE KIND vám představuje medvídky, lišáky a mývaly pro radost dětí i dospělých. Zvířátka jsou dělaná ručně a s láskou. Každý je originál s vlastním jménem a stylovým oblečením.

#vyrobenovČR #handmade #recyklovano/upcyklovano

be_kind1.jpg

Šatičky pro panenky jsou projektem, který vznikl na přání dětí a z radosti z tvoření. Tradiční ruční práce z kvalitních materiálů s veselými obrázkovými motivy potěší malé maminky, jejichž panenky budou díky novým modelům jedinečné a originální.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #vegan

bezcukrovinky6.JPG

Značka By_Zita tvoří již šestým rokem šité dětské knížky tzv. quiet booky, které jsou plné barev a tvarů. Knížky pomáhají trénovat jemnou dětskou motoriku a dokáží zabavit děti na dlouhou dobu. Kromě knížek najdete pod značkou i drobné didaktické pomůcky například v podobě prstových maňásků nebo pexes. 

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt 

By_Zita4.jpg

COUNTER CLOCKWISE se specializuje na vydávání karetních her. Hledají staré hry a karetní vzory z minulosti, které oživují do současnosti.

#vyrobenovČR 

COUNTERCLOCKWISE2.jpg

FLOP shop je olomoucký obchod s autorskou módou, šperky a doplňky. Najdete v něm zejména tvorbu českých a slovenských designérů. Vše je vyrobeno s láskou a příběhem.

#vyrobenovČR #handmade 

Flop shop (4).jpg

KAKU reprezentuje primárně pohodlné barefoot boty na míru. V sortimentu ale objevíte také oblečení pro ty nejmenší.
 

#vyrobenovČR #handmade

KAKU3.jpg

KAVALU tvoří designové, rostoucí oblečení originálních vzorů, barev a střihů navržené mámou osmiletého syna a ušité s péčí za důstojných podmínek v Česku.

#vyrobenovČR #certifikaceproduktu

Snímek obrazovky 2022-05-10 v 20.31.50.png

Značka ma.ta pro vás tvoří originální oblečení pro děti. Klade důraz především na materiály, a proto nejraději volí přírodní materiály (len, bambus…) a vybírá designové vzory, které si děti (a samozřejmě i jejich rodiče) zamilují.

#vyrobenovČR #handmade

ma_ta3.jpeg

Značka MANAMAflastr, tvoří dětské stylové oblečení do pohody i nepohody a každý kousek je dotvářen autorskými nažehlovačkami FLASTR.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod

MANAMAflastr1.jpg

Nanitce to je pohodlné, rostoucí oblečení a stylové doplňky nejen pro děti, kufříky se jménem dle vašeho přání, ale také prodejna s výběrovými látkami pro vaše šití a vybranými produkty oblíbených českých designerů. Sázíme na kvalitu, udržitelnost a podporu české tvorby. Milujeme svou práci a děláme ji srdcem #nešijunežiju

#vyrobenovČR #handmade

Snímek obrazovky 2022-05-10 v 20.41.11.png

Pink Box je platforma, která se zaměřuje na současné myšlení. Momentálně rozvíjí především koncept Filozofie pro děti, prostřednictvím které jsou zdůrazňovány tři dovednosti: kritické myšlení, kreativní myšlení, společné zkoumání. Jedná se o proces, kdy účastníci směřují vpřed k nalezení odpovědí. Jejími hlavními činnostmi je vstupovat do veřejné diskuse a to pořádání lektorských programů a vydáváním knih, které seznamují i ty nejmladší s hlavními otázkami filozofie.

#vyrobenovČR 

pinkbox1.png

Poketo je nakladatelství pro děti.
Tvoří kreativní vzdělávací materiály, knihy a hry pro děti takové, jaké jsou: hravé, zvídavé a jedinečné.

#vyrobenovČR #handmade #recyklováno #upcyklováno 

Poketo_3.jpg

Riska je malá rodinná firma. S láskou a důrazem na kvalitu zpracovává a obléká naše děti, protože i oni jsou rodiče, stejně jako vy. Zabývá se šitím malosériových dětských kolekcí a šitím na míru. Vnímá, co děti potřebují, aby jim nepohodlné a nepříjemné oblečení nekomplikovalo život v pohybu.

#vyrobenovČR #handmade #certifikaceproduktu

riska_3.jpg

Značka Sestry v triku art vznikla před 4 lety. Tvoří ji dvě sestry - Adél a Vendy. Značka vyrábí kreativní sady pro děti, které si můžete stáhnout jako E-book nebo koupit jako hotový výrobek. Jejich kreativní sady podporují jemnou motoriku, kreativitu a představivost dětí. Jejich přání je, abyste společně s dětmi tvořili svět plný radosti, laskavosti a empatie k sobě navzájem. A abyste si užili společné chvíle strávené s dětmi.

#vyrobenovČR #handmade #autorskédílo

sestryvtriku4.jpg

Pro všechny milovníky boho stylu je tu značka slavicek.dyzajn. Drhané dekorace do interiéru, módní doplňky, šperky i kousky pro vaše nejmenší – to vše vzniká z kvalitních recyklovaných materiálů, s poctivostí a láskou v malém olomouckém ateliéru.

#vyrobenovČR #handmade #regionálníprodukt #recyklováno #upcyklováno 

slavicek.dyzajn3.jpg

VeKa nosítko pro Vás tvoří už 7. rokem a cítí velkou vděčnost patřit do Vašich rodin. Dbá především na přátelský a rodinný přístup k zákazníkům a samozřejmě na prvotřídní materiály, ze kterých jsou všechny výrobky ušité. 

#vyrobenovČR #handmade #regionálníprodukt

veka-nositko5.jpeg

Malá šicí dílna s velkými nápady.

#vyrobenovČR #regionálníprodukt

Vyrobeniny1.jpg

Za značkou Z maringotky stojí Hanka - maminka tří malých dětí, které vždy vděčně zkouší a nosí všechny kousky.

Oblečení Z maringotky je ušito z českých nebo evropských látek z přírodních materiálů, jako je bavlna a len. Samozřejmostí je také certifikace látek pro nejmenší děti. Snahou je, aby se oblečení dalo snadno vzájemně kombinovat a vydrželo dětem co nejdéle.

A proč Z maringotky? Maringotka sloužila jako přechodné bydliště při opravě 200 let starého domku, který stojí v malé vesničce, kde začíná silnice a odkud je výhled na hrad Bouzov. S přibývajícími dětmi a postupující rekonstrukcí se z maringotky stala útulná šicí dílna.

#vyrobenovČR #handmade #regionálníprodukt

Snímek obrazovky 2022-05-10 v 21.10.12.png