HRAČKY & DĚTSKÉ 

-

ByZita

Český koutek

Hello Kaktus

Jijinkův svet

Kreslíkárna

Leach

MANAMAflastr

Noe s.r.o.

Poketo

Riska

Šatičky pro panenky

Uncadesign

V růžovém sadu

Woodseason

Z maringotky

ByZita

šité knížky a další didaktické pomůcky

Značka By_Zita tvoří již pátým rokem šité dětské knížky tzv. quietbooky, které jsou plné barev a tvarů. Knížky pomáhají trénovat jemnou dětskou motoriku a dokáží zabavit děti na dlouhou dobu. Kromě knížek najdete pod značkou i drobné didaktické pomůcky v podobě prstových maňásků nebo pexes.

#vyrobenovCR  #handmade  

Český koutek

obchůdek

Obchod Český koutek v centru Olomouce nabízí svým zákazníkům pečlivě vybrané zboží především pro děti jako jsou dřevěné a látkové hračky, hry, kreativní sady, hračky pro rozvoj motoriky, představivosti a logiky od českých autorů, výrobců a výtvarníků a také od oblíbených zahraničních značek.

#vyrobenovCR #handmade #regionalniprodukt

Hello Kaktus

šité hračky

Podn značkou tvořím především akvarelové ilustrace, které dále upravuji na plakáty, obrázky nebo přáníčka. Šiji také dětské hračky a další dekorace. Hlavním tématem tvorby je příroda. Především kaktusy, džungle nebo exotická zvířata. Zakládám si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

#vyrobenovCR #handmade #zerowaste #veganskeprodukty #recyklovano

Jijinkův svět

šité hračky

JIJINKŮV SVĚT - Šijí pro vaše malé i velké radosti. Již druhý rok zastupují regionální značku Opavské Slezsko. Tvoří zvířátkové polštářky, batůžky, tašky, ložní povlečení, dekorace i výbavičky do dětských postýlek a pokojů. Nově u nich najdete také dětské sukýnky a šatičky.

#vyrobenovCR #handmade 

Kreslíkárna

hračky

Kreslíkárna jsou kamarádky, mámy, žijí, kreslí, tvoří a baví se tím! Jejich origonápadem je PUCLESO – dvě hry v jedné malé krabičce. Hrajete pexeso nebo skládáte obrázek jako puzzle. Jejich pohádková pexesa jsou také hitovka a oblíbené jsou i skládací pohledy pro děti na školu v přírodě, tábor nebo lyžák.

#vyrobenovCR  

Leach

šité hračky a doplňky

Oblečení, doplňky, dekorativní předměty a hračky, vše ušito z ručně vyráběného papíru washi. Moje výrobky jsou určeny k dalšímu dotvoření. Vdechněte jim život a styl!

#vyrobenovCR #handmade #zerowaste #organickypuvod

MANAMAflastr

dětské oblečení

Značka MANAMAflastr se zrodila jako projekt dvou MAtek NA MAteřské, které si stále plní své tvůrčí sny - vymýšlet a tvořit „COOL“ oblečení pro děti. Vtip a nadsázku se snaží zakomponovat do společné značky MANAMA, kde každý kousek dotváří autorskými nažehlovačkami flastr.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod 

Noe

šité hračky a doplňky

Noe s.r.o. vyrábí již od roku 1993 v Lipníku nad Bečvou textilní hračky ze sametově hebkého bavlněného úpletu a kostýmy ze 100% bavlny . Za své kolekce prstových maňásků, klasických i cpaných maňásků, výukových oboustranných hraček, jogových hraček nebo logopedických hraček získala již celkem desetkrát ocenění "Správná hračka". Základem výrobního sortimentu jsou vlastní návrhy, ale Noe spolupracuje i s dalšími výtvarníky a autory např. s Michalem Nesvadbou, Janem Svěrákem a dalšími.

#vyrobenovCR #handmade #regionalniprodukt #certifikovano

Poketo

knížky do kapsy

Poketo je malé autorské nakladatelství pro děti. Vydává malé kapesní knížky do kapsy, edukativní pomůcky pro malé školáky, výtvarné sady k dotvoření a zábavné hry.

#vyrobenovCR

Riska

dětské oblečení

Vytváříme malosériové kolekce dětského oblečení. Věnujeme se také šití oblečení na zakázku. Při naší tvorbě klademe důraz na pohodlnost, praktičnost a jedinečnost jednotlivých kousků a současně dbáme na kvalitu a vhodnost použitých materiálů. Pravidelně se zúčastňujeme akcí, kde si můžete naše modely osobně vyzkoušet i zakoupit. Osobní kontakt se zákazníkem je pro nás velmi důležitý.

#vyrobenovCR #handmade #certifikovano 

Šatičky pro panenky

šaty pro panenky

Šatičky pro panenky jsou projektem, který vznikl na přání dětí a z radosti z tvoření. Tradiční ruční práce z kvalitních materiálů s veselými obrázkovými motivy potěší malé maminky, jejichž panenky budou díky novým modelům jedinečné a originální.

#handmade

Uncadesign

Lacláče a pyžama

​Pohodlná móda pro děti, originální designové kousky, které jen tak někdo nemá. Převážnou část sortimentu tvoří lacláče a pyžama. Vzorované látky jsou nakoupené v omezeném množství a nejlépe limitované edice, a tak z každého vzoru je našito opravdu jen několik málo kousků. ​

 

#vyrobenovCR #regionalniprodukt

V růžovém sadu

dřevěné hračky

Dílna poskytuje odborné vedení a asistenci lidem s handicapem při jejich práci a tvorbě se dřevem a dalšími materiály. Prezentací výsledků práce těchto lidí vytváříme pozitivní, realistický pohled ostatní společnosti na život člověka s handicapem a zároveň tak vznikají jedinečné a originální výrobky.

#vyrobenovCR #handmade

Woodseason

dřevěné hračky

Wood season je chráněná dílna zaměřující se na výrobu vlastních originálních dřevěných hraček a doplňků s tradičním českým přístupem. Specialitou jsou dřevěná loutková divadla a černé křídové kostky.

#vyrobenovCR #handmade #regionalniprodukt

Z maringotky

dětské oblečení a hračky

Oblečení z maringotky pro Vaše děti šije s láskou a péčí Hanka z malebného kraje, kde lišky dávají dobrou noc. Nachází inspiraci v okolní přírodě a svých dvou malých dětech, které jsou vždy prvními vděčnými uživateli nových modelů pro nejmenší.

#vyrobenovCR  #regionalniprodukt

Please reload