DOPLŇKY 2019 

-

Agapornis Luis

AURA original

BAMBULICH

Ben Marko 

CBB

Doke stroke

Don Wood

GOSH

HANAKO

JAA∞TY

Jana Grešáková

Lii Leather

Mars Industries

Mirrage

MontMat

Soksy

Sugared & Glazed

Wild Wolf

Bambulich

čepice

Bambulich představuje českou tvorbu s registrovanou značkou, pod kterou od roku 2012 vznikají designové doplňky a oblečení pro nejmenší děti a jejich rodiče. Každý u nás vytvořený bambulichový kousek k vám putuje se svým vlastním osobním příběhem, šitý ručně maminkami a babičkami z různých koutů Čech a z výhradně českých materiálů a látek, které pro vás pečlivě a osobně vybíráme.

#vyrobenovCR #handmade #zerowaste

Ben Marko

obaly a tašky

Ben Marko - pod touto značkou najdete tašky, kapsičky, batohy i velké tašky převážně z japonských látek a "nových" ekologických a recyklovaných materiálů, jako je pratelný papír, ananasové a kokosové vlákno.

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano #zerowaste #organickypuvod #veganskeprodukty

Cogito

batohy a tašky

COGITO to jsou jednoduché kabelky, tašky, peněženky a šperky vyrobené ze 100% přírodní vlněné plsti a usně. Přemýšlíme nad tím, co každodenně potřebujete. Jde nám o kvalitu a jedinečnost. Kabelky jsou vyráběny v malých sériích. Každá je originál.

#vyrobenovCR  #organickypuvod

Evka - Bag

kabelky, batohy

Značka Evka - Bag vznikla v roce 2019, je tedy úplně na začátku cesty k Vašim srdcím. Výrobky jsou ručně pletené z 100% vlny nebo kombinace vlna s alpakou a poté zpracované technikou plstění. Letos je značka rozšířena o šité výrobky z pletené bavlněné prádelní šňůry. Některé kousky jsou ručně barvené, zdobené ručně vyráběnými dřevěnými a keramickými knoflíky, proto je každý kus originál, který si hledá svého majitele.


#handmade  

Jana Grešáková

tašky & doplňky

Z původně osobního blogu a tvůrčího přetlaku vznikla značka, která se nezaměřuje pouze na kabelky a tašky. A tak se na svět dostávají batohy, popruhy na foťáky nebo kytary, čelenky..... Jedna velká radost.

#vyrobenovCR  #handmade #recyklováno_upcyklováno #regionalniprodukt #zerowaste

Lesia

šátky a nosítka

Jedna žena a jeden muž. Tři malé Duše a velké sny. Takto se zrodila značka Lesia, která vám představí luxusní šátky na nošení dětí, ergonomická nosítka a originální doplňky šité ze šátkoviny. 

#vyrobenovCR  #certifikovano

Lii Leather

kožené doplňky

Tvořím pro Vás minimalistické kožené doplňky, které jsou pečlivě vyráběné ručně a proto je v každém také kousek mého srdce. Doplňky, ze kterých nebudete mít radost jen pár měsíců, ale vytvoříte si k nim pouto a budete je milovat. Doplňky které s vámi budou žít váš příběh a pak budou připraveny žít příběh Vašich dětí. Lii leather se zabývá výrobou ručně šitých kožených doplňků vhodných pro každý den.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt

Lupova

kabelky, obaly a jiné

Autorské kabelky, brože, obaly na sluchátka a další doplňky s motivy zvířátek vznikají v Olomouci pod značkou Lupova. Všechny výrobky, inspirované fantazijním světem autorčiny dcerky, jsou ručně z filcu ušité a s láskou jehlou vyšité.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt

Martina Hoppová

kabelky, batohy, obaly

Lokální značka Martina Hoppová, je teprve krátce na trhu. Jejím hlavním zaměřením je šití dyzajnových, nepromokavých a originálních batohů. Zaměřuje se také na prodej knihy Diář pro těhotné ženy, kterou napsala samotná zakladatelka značky Martina Hoppová. Značka Martina Hoppová by ráda rozšířila svůj sortiment o milníkové kartičky, didaktické pomůcky pro děti a nějaké to oblečení. Proč značka Martina Hoppová vznikla? Autorce se jednoho dne zhroutil celý svět. Dostala se do nemocnice, ale dělalo ji problém mluvit a tak začala kreslit. Kreslila hodně a často. Po návratu domů ji kamarádka poprosila zda by ji neušila batoh a Martina Hoppová souhlasila. Začala dělat činnosti, které ji pomáhaly vyhrát nad depresemi a panickými atakami. Martina Hoppová dlouho vybírala vhodný název pod kterým by chtěla tvořit. Nic ji nenapadalo, ale nějaké jméno na instagram dát musela a tak tam dala Martina Hoppová. Své jméno, které dlouhou dobu neuměla přijmout. Uviděla v tom příležitost jak přijmout samu sebe se vším všudy a proto značka Martina Hoppová ,,tvořím tedy jsem a šiji si svůj sen" pomáhá zvládat běžný život jedné ženy.

#vyrobenovCR  #handmade  

Mirrage

kabelky, batohy a jiné

Značka Mirrage vznikla roku 2011. Dámské nadčasové kabelky, tašky a batohy vznikají v ateliéru v Opavě na průmyslových strojích a jsou vytvořeny z nejkvalitnějších materiálů.

#vyrobenovCR  

MontMat

kožené doplňky

Kožená móda nemusí být nuda a jednotvárnost. Naše barvy, design a zpracování promění Vás a svět kolem. MontMat je značka ručně tvořených kožených kabelek, peněženek, pásků a dalších kožených doplňků.

#vyrobenovCR  #handmade

Ondruškovic

kabelky, peněženky, opasky

Ručně šité kabelky, opasky, peněženky Ondruškovic vynikají pečlivým rukodělným zpracováním, jemnými detaily, vysokou kvalitou přírodních usní a nadčasovým designem. Kombinace těchto vlastnosti zaručuje, že budou svým majitelům dělat radost po dlouhá léta.

#vyrobenovCR  #handmade #zerowaste

You&You

kabelky, batohy

Kabelky a batohy You&You jsou vyráběny v malém městě kousek od Ostravy. Při jejich tvorbě je důležité především jejich zpracování, jejich praktičnost a jednoduchý design, který podtrhne každodenní outfit.

#vyrobenovCR  #handmade

ZAXI

kabelky, opasky a jiné

Značka ZAXI nabízí ručně vyráběné doplňky z kůže - opasky, náramky, klíčenky, bižuterii, kapsičky a peněženky.
 

#vyrobenovCR  #handmade

Please reload