DOPLŇKY 2019 

-

Agapornis Luis

AURA original

BAMBULICH

Ben Marko 

CBB

Doke stroke

Don Wood

GOSH

HANAKO

JAA∞TY

Jana Grešáková

Lii Leather

Mars Industries

Mirrage

MontMat

Soksy

Sugared & Glazed

Wild Wolf

Agapornis Luis

kožené doplňky

Agapornis Luis recykluje průmyslové hovězinové usně, které se nezpracují v produkci automobilového průmyslu. Vdechuje je jim nové poslání a design. Rozmanitost značce přináší práce i s jinými druhy kůží - s kozinami a přírodními třísločinněnými usněmi. Ručně vyráběné výrobky charakterizuje hravost, jednoduchost a funkčnost spojená s těmito zajímavými a příjemnými materiály. Mottem značky zaměřené na autorské doplňky z kůže je: „ Krásně jednoduše!“

#vyrobenovCR  #handmade  #recyklovano_upcyklovano #organickypuvod

AURA original

kožené doplňky

Za značkou AURA original stojí chuť dělat věci krásné a funkční zároveň. Peněženky jsou zhotoveny z kvalitní hovězí kůže v barvách, které jednoduše nepřehlédnete. Jasné barvy a kontrastní kombinace dohromady podtrhují čistý tvar a jednoduchost. Záleží na provedení každého kusu s vědomím, že se stane součástí každodenního života svého zákazníka.

#handmade #vyrobenovCR

Bambulich

čepice

Bambulich je česká značka, která vznikla v roce 2012 jako zábava sladit si barevnou bundu s čepicí, teď po sedmi letech je to stále jen koníček, ale ladíme jak malé caparty, tak jejich maminky i tatínky. Šijeme, co podle nás ještě není tolik dostupné a hlavně je originální. Dbáme na kvalitu látek a milujeme české ručičky. Všechny jsme již maminky a tak vymýšlíme stále nové a nové věci, co nám zjednoduší a zkrášlí život. V letošní kolekci uvidíte jak těhotensko-kojící šaty, tak fusaky pro miminka a v neposlední řadě i nové outfity pro děti. Háčkované Bambulichy jsou již tradicí ;)

#vyrobenovCR

Ben Marko

obaly a tašky

Jak vznikly taštičky Ben Marko? Celý příběh začal ve chvíli, kdy jsem objevila designové látky, které byly ve srovnání s nabídkou na českém trhu úplně jiné. Vymýšlela jsem a zkoušela, co z látek ušít, abych se z nich mohla těšit každý den. A tak přišly na svět malé taštičky a kapsičky do každé kabelky. Protože která z nás nemá alespoň pár drobností, bez kterých se neobejde?
Ukázalo se, že nejsem jediná, kterou látky okouzlily. Šití dárků pro blízké a pro svou vlastní radost přerostlo v prodej na trzích a zakázkovou výrobu. Podle přání a zájmu zákaznic moje nabídka postupně rostla. Teď vyrábím tašky a taštičky pro malá tajemství i velké nákupy. Batohy i kabelky na výlety i do práce. Peněženky, psaníčka, kapsičky a toaletní taštičky na drobné i nezbytnosti. Pod mýma rukama vznikají originální kousky, z nichž žádný není stejný.
Na prvním místě je vždy jedinečná látka, která mne musí nadchnout nevšedním motivem. Vybírám ty nejlepší převážně z Japonska, také z USA, Evropy a samozřejmě i z autorské tvorby českých výrobců. Dávám přednost lnu a bavlně. Pracuji s pratelným papírem, korkem, plátnem z kopřivových vláken a dalšími. Svrchní látky z celého světa kombinuji s podšívkami, doplňky a šitím z české produkce. Záleží mi na precizním zpracování a dlouhé životnosti. Důležité jsou pro mne detaily jako kovové zipy nebo poutka z pratelného papíru.
Moje tašky jsou spojením originálního designu, kvalitních materiálů, ruční práce a pokory k přírodě. Každou tašku tvořím tak, aby byla krásným a zároveň praktickým doplňkem, který zatoužíte mít napořád u sebe.

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano #zerowaste #organickypuvod #veganskeprodukty

CBB

batohy a tašky

Jmenuji se Markéta Malá a vyrábím kabelky, vaky, tašky a batohy. Můj koníček se stal mou prací na plný úvazek. Všechny výtvory si sama navrhuji, vyrábím střihy, vybírám materiál a následně ručně stříhám a šiji. Prostě co mě napadne, to udělám....inspirací pro mě je sám život, a ten je tvořen srdcem...

#vyrobenovCR  #handmade

Doke stroke

háčkované čepice a doplňky

Jsme firma DOKE z Jeseníku, která vyrábí a následně prodává ručně háčkované, pletené a šité čepice a ostatní módní doplňky nejen pro ženy a děti. Čepice vyrábějí maminky na mateřské, babičky v důchodu a všichni ti, kteří mají šikovné ruce a chtějí si přivydělat něco navíc.

#vyrobenovCR  #handmade

Don Wood

dřevěné šperky a doplňky

Milujeme dřevo ♥ Věnujeme se výrobě minimalistických šperků a doplňků, na které používáme dřeva z celého světa...od českého ořechu až po africké wenge. Dřevo nás každý den překvapuje tím, jaké barvy, kresby a struktury umí vykouzlit.

#vyrobenovCR  #handmade  #veganskeprodukty

Gosh

pánská móda a doplňky

GOSH je česká značka specializující se na spodní prádlo, ponožky a pánské designové košile, které chystáme jako novinku pro rok 2020. Našim krédem je vyvíjet věci s přidanou hodnotou, do detailu řešíme dizajn látek, střih a jejich výrobu. Z velké části používáme zbytkový materiál, který by pravděpodobně nenašel už jiné uplatnění.
 

​#vyrobenovCR 

Hanako

pánská i dámská móda, doplňky

Tvůrce osobních kousků Nenápadně nekonvenční autorské doplňky z dílny designerky Hany Krauseové. Věnujeme se především šlechtění a chovu speciálních zvířátek, kterým se nejlépe daří na kabelkách, tričkách, brožích a dalších doplňcích. Každý kousek je precizní kombinací autorské grafiky a textilního řemesla. Naše potvůrky jsou nekousavé, přítulné a návykové.

#vyrobenovCR #handmade #veganskeprodukty

JAA ∞ TY

dřevěné šperky a doplňky

Z beskydských lesů vám přinášíme propojení moderních technologií, tradičního řemesla a čistého designu. Náš hlavní materiál je dřevo. Rádi objevujeme jeho hranice a různorodost. Předměty doplňujeme o autorskou ilustraci. Jak žijeme, tak tvoříme.

#vyrobenovCR  #handmade  #organickypuvod #recyklovano_upcyklovano #zerowaste

Jana Grešáková

tašky & doplňky

Z původně osobního blogu a tvůrčího přetlaku vznikla značka, která se nezaměřuje pouze na kabelky a tašky. Ale na cokoliv, co mě zrovna napadne. Blog píšu dál, ale živí mě práce za strojem. A tak se na svět dostávají batohy, popruhy na foťáky nebo kytary, čelenky.....
 

#vyrobenovCR  #handmade r#ecyklováno_upcyklováno

Lii Leather

kožené doplňky

Tvořím pro Vás minimalistické kožené doplňky, které jsou pečlivě vyráběné ručně a proto je v každém také kousek mého srdce. Doplňky, ze kterých nebudete mít radost jen pár měsíců, ale vytvoříte si k nim pouto a budete je milovat. Doplňky které s vámi budou žít váš příběh a pak budou připraveny žít příběh Vašich dětí.

#vyrobenovCR  #handmade

Mars Industries

doplňky

Mars Industries sa momentálne zameriava hlavne na baťohy, ledvinky a na iné doplňky slúžiace na prenášanie vecí. Snažíme využívať zrecyklovaný material čo najviac to ide. Z upcyclovaného materiálu je vytváraný aj osobitý design každého produktu.

#vyrobenonaSK  #handmade #recyklovano_upcyklovano

Mirrage

kabelky, batohy a jiné

Mladá značka Mirrage vznikla roku 2011. Dámské nadčasové kabelky, baťůžky a ledvinky jsou vytvořeny v Opavě z nejkvalitnějších materiálů.

#vyrobenovCR  #handmade

MontMat

kožené doplňky

Pod značkou MontMat se ukrývá dílna Dany Crlíkové, která svoji vášeň pro kůži a kožedělné výrobky přenáší do ruční výroby elegantních kožených kabelek, tašek a kožených módních doplňků.

#vyrobenovCR  #handmade

Soksy

ponožky

Jsme dva kamarádi, kteří se snaží vidět věci jinak než ostatní a rádi v něčem vynikají. Jsme názoru "co člověk, to originál". V tom nás napadla myšlenka, že by jsme mohli vytvořit něco nevšedního a originálního, pro všechny lidi s jedinečným životním stylem. Mělo to být něco malého, co používáme každý den, aby nám to přinášelo do života radost a jedinečnost. Napadly nás ponožky! Nevýrazná otravná avšak povinná část našeho šatníku. Proč z ní neudělat výrazný, zábavný a originální doplněk? Tak se zrodila značka Soksy!

#vyrobenovCR  

Sugared & Glazed

kabelky

Sugared & Glazed ™ je projekt kreativní udržitelnosti, který využívá rukodělnou tvorbu a řemeslný přístup ke zpracování zbytkových materiálů k vytvoření jedinečných módních kabelek v kolekcích s limitovaným počtem kusů. Díky ručnímu zpracování a velmi pečlivému výběru upcyklovaných materiálů, je každá kabelka Sugared & Glazed originál, pouze v jednom provedení. Zákaznicím tak nabízíme kvalitní výrobky s filozofií nulového odpadu.
 

#vyrobenovCR  #recyklovano_upcyklovano #handmade #zerowaste

Wild Wolf

doplňky

Zahřeje a potěší. Čelenky pro malé i velké, do města i na hory. Ručně a s láskou vyrobené.

#vyrobenovCR  #handmade

Please reload

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2020 by Dizajntrh