DELIKATESY A RŮZNÉ 

-

Bezcukrovinky

Dobró

Liška domácí

Šufan

Ovocné sladkosti Bezcukrovinky vznikají ruční malovýrobou přímo v Olomouci. Pro Vaše děti představují zdravější variantu mlsání nejen pro období čekání na Ježíška a vánočních svátků. Sušené ovoce a oříšky v podobě klasických tyčinek, zvířátek, autíček nebo dinosaurů nabízejí možnost skloubit chuť oblíbeného ovoce a zdravý životní styl s hravostí a radostí.

#vyrobenovČR #handmade #vegan #regionalnirodukt

Bezcukrovinky1.JPG
Dobró

Pod značkou Dobró naleznete oříšková másla a RAW tyčinky. Tyto zdravé delikatesy jsou tvořeny především z oříšků, sušeného ovoce, semínek a různého koření. Oříškové krémy jsou slazeny kapkou kokosového cukru a některé dokonce naslano. Velká část surovin je v bio kvalitě, vše vyráběno ručně, s radostí a v ekologickém balení.

#vyrobenovČR #handmade #vegan #balenoekologicky

Dobró_2.JPG

Liška domácí tvoří produkty z bylinek, ovoce a zeleniny – nadšeně a s respektem k místu, kde žije. Suroviny pro výrobu sama sbírá ve volné přírodě nebo pocházejí od drobných lokálních dodavatelů, kteří zachovávají tradiční způsob pěstování.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt #zerowaste #certifikaceproduktu

Liška domácí 4.jpg

Sami si praží ořechy, sami si vyrábí čokoládu. Olomoucká společnost Šufan má pod palcem snídaňový sortiment a nejen to. Šufan prosnul poctivě praženými ořechy, jemnými ořechovými másly, výtečnou granolou i lahodnými kašemi. 

#vyrobenovČR #regionálníprodukt #organickýpůvod #vegan

Sufan (2).jpg