DEKORACE & BYTOVÉ DOPLŇKY 2019

-

BigPig

Kubíkův dřevěný svět

Linai

Meteodomečky

Mramorové tácky

MyLittleWall

Stachel

BigPig

bytové doplňky

BigPig to jsou výrobky z příjemných materiálů v jemných tónech. Prasátko miluje mráčky, jednoduchost a pastelové barvy.

#vyrobenovCR  #handmade 

Kubíkův dřevěný svět

dřevěné bytové doplňky

Dřevěné výrobky s originálním dekorem - hodiny, podnosy a jiné.

#vyrobenovCR  #handmade 

Linai

textilie

Navrhujeme dezény a šijeme vysoce kvalitní len evropského původu. Naším cílem je spojit tradici s moderní technologií tisku a dosáhnout tak funkčních výrobků, které se stanou rodinným dědictvím.

#vyrobenovCR #organickypuvod #zerowaste

Meteodomečky

domečky na počasí

Domeček na počasí měří jak teplotu, tak vlhkost vzduchu. Když je venku hezky a sucho, vykoukne ven panenka. Pokud bude pršet a ve vzduchu je cítit vlhkost, vyleze ven panáček. Domeček je montován ručně, panáček s panenkou jsou ručně malovaní.

#vyrobenovCR #handmade

Mramorové tácky

tácky pod nápoje

Vytváříme motivy, zároveň jsme však otevřeni ke spolupráci s umělci, kteří pro nás vytváří grafiky nebo píší krátké básničky, které potom speciální technikou nanášíme na mramorové tácky pod nápoje. Pokud bude opět možnost dílničky, rádi sebou vezmeme vše potřebné.

#vyrobenovCR #handmade 

My Little Wall

nálepky na stěnu & jiné bytové doplňky

Má celoživotní vášeň k cestování, krásným věcem a čistému designu mě vedla k myšlence vytvořit tento malý obchůdek. Při mých cestách jsem měla možnost navštívít spoustu zajímavých míst a poznat velké množství inspirativních lidí. Hledala jsem něco, co by přinášelo radost nejen mě, ale i Vám. Výroba nálepek mě opravdu baví. Člověk může své nápady dát na “stěnu”, následná realizace v interiéru a pocit uspokojení a nadšení, když se nálepka líbí, je prostě úžasný. Kromě nálepek můžete na mylitlewall najít take různé designové kousky do Vašeho interiéru.

Stachel

umělecký kovář

Pod svým jménem ,,Stachel" se zabývám výrobou drobných šperků a doplňků do domácností. Na své produkty používám převážně damaškovou ocel vlastní výroby.

#vyrobenovCR #handmade

Please reload

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2020 by Dizajntrh