DEKORACE & BYTOVÉ DOPLŇKY

-

Alterwood

Creanika

Guavara concept store

Linai

Malování srdcem Šárka Murová

Meteodomečky

Mramorové tácky

Svíčkuj

Ze srdce

Alterwood

dřevěné výrobky

Designové dřevěné výrobky z Jižní Moravy, vyrobené od oka a následně od ruky, s pořádnou špetkou lásky k přírodě a vášně ke dřevu.

 

#vyrobenovCR #handmade

Creanika

bytové doplňky

Creanika je nová značka autorských, ručně vyráběných bytových doplňků z přírodních materiálů. Přináší čerstvý, neotřelý a originální design, který jednoduše zútulní každý interiér.

#vyrobenovCR  #handmade 

Gavura concept store

interiérový design

Gavura concept store je prodejní prostor, který se specializuje především na interiérový design. Prostor zastupuje značky, které jsou navrženy a vytvořeny v Česku a na Slovensku s důrazem na kvalitní design, řemeslné zpracování a lokální původ. Zastoupené značky nejsou v rámci kraje dostupné v kamenných obchodech - jedná se například o Radua Crystal, Tululum, Purehome, Muriena, Severski, Talampa, Sili Ceramics a další.

#vyrobenovCR  #handmade #recyklovano

Linai

textilie

Už od pradávna se lněné výrobky předávaly z jedné generace na druhou a neztrácely nic ze své trvanlivosti a kvality. Linai navrhuje dezény a šije z vysoce kvalitního lnu evropského původu. Cílem je spojit tradici s moderní technologií tisku a dosáhnout tak funkčních výrobků, které se stanou rodinným dědictvím. .

#vyrobenovCR #organickypuvod #zerowaste

Malování srdcem Šárka Murová

lapače snů, malované hrnky

Malováni srdcem Šárka Murová je značkou olomoucké umělkyně, která převážně vytváří lapače snů s ručně malovaným středem, zdobí hrnky a to vše za použití techniky dots art - tečkovací metoda. Dále se zabývá i akrylovou malbou na plátno.

#vyrobenovCR #regionalniprodukt

Meteodomečky

domečky na počasí

Domečky na počasí - kouzla našich babiček, jsou vyráběny ze dřeva ve Znojmě. Domeček měří jak teplotu, tak vlhkost vzduchu. Když je venku hezky a sucho, vykoukne ven panenka. Pokud bude pršet a ve vzduchu je cítit vlhkost, vyleze ven panáček. Domeček je montován ručně, panáček s panenkou jsou ručně malovaní.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod

Mramorové tácky

tácky pod nápoje

Mramorové tácky pod studené i teplé nápoje jsou originálním bytovým doplňkem, který je vhodný jak pod ranní kávu, tak i večerní sklenku vína. Elegantně tak zabrání tvorbě mokrých koleček na stole. Motivy tvoříme sami, zároveň jsme však otevřeni ke spolupráci s umělci, kteří pro nás vytváří grafiky nebo píší krátké básničky, které potom speciální technikou nanášíme na tácky.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod

Svíčkuj

přírodní svíčky

Nová začínající značka SVÍČKUJ se zaměřuje na výrobu přírodních sójových svíček s originální autorskou ilustrací. Vše je vyráběno ručně, s ohledem na přírodu a s použitím pouze 100% přírodních esencí.

#vyrobenovCR #handmade #vegan

Ze srdce

bytové doplňky

Značka Ze Srdce tvoří Kromě ručně malovaných plecháčků pro cestovatele i macrame doplňky do bytu. Těšit se můžete na duhy do dětských pokojů, na peříčka různých barev i na nástěnné macrame obrazy. Nově se také věnuje vyrábění z kůže. Na Designtrhu tedy najdete také kožené peněženky, kabelky a deníčky.

#handmade #recyklovano_upcyklovano

Please reload