DEKORACE & BYTOVÉ DOPLŇKY

-

Ars Animalium 

B keramika

Comewoo - dekorace z Krkonoš

Eufemia

Linai

Lucie Mouchova

slavicek.dyzajn

Štika ceramics

Ars Animalium znamená latinsky zvířecí umění, jde o autorskou tvorbu zahrnující kresbu klasickou i digitální a grafiku se zvířecími motivy. Často spojuje organické motivy s geometrickými.

#vyrobenovČR #handmade #regionalniprodukt

Ars_Animalium1.JPG

Značka Comewoo spojuje beton, kov, dřevo a sklo v originální bytové dekorace. Nástěnné a stolní hodiny, lampy, vázy a květináče, svícny, obrazy, stolky, aj. Oblíbené jsou také betonové módní doplňky, pro pány motýlky a pro dámy náušnice či přívěšky.

#vyrobenovČR #handmade #certifikace

comewoo1.jpg

ePipí je české designové papírnictví s autorskými akvarelovými ilustracemi zvířátek a přírody. Výrobky z papíru zdobené veselými motivy mají za cíl potěšit oko i duši. Mimo papírnictví u ePipí najdete také ilustrované keramické hrnečky a plecháčky nebo polštáře s ilustracemi zvířat.

#vyrobenovČR #certifikace

ePipí2.JPG

Eufemia je značka stylových bytových doplňků, které vznikají z lásky k přírodě a vášně pro design. Moderní a minimalistický design spolu s použitím materiálů nejvyšší kvality činí vytváří jedinečné produkty. Každý výrobek, který opustí malou rodinnou dílnu s sebou nese příběh. Vše je vyráběno ručně s největší možnou precizností a pečlivostí.

#vyrobenovČR #handmade #vegan #přírodní #netoxické #šetrnékživotnímuprostředí

eufemia_4.jpg

Linai představuje praxi v textilním průmyslu a designu, ale také lásku k přírodnímu materiálu - lnu. Kombinuje klasický materiál s moderní technologií tisku, do které aplikuje své vlastní návrhy. Konečný produkt pak tvoří funkční a zdobné výrobky pro domácnost od ložnice přes koupelnu až kuchyň.

#vyrobenovČR 

Linai6-12.jpg

Tvorba Lucie Mouchové je opravdu pestrá. Mimo dětskou tvorbu se věnuje dřevěným magnetickým rámečkům a dřevěným stojánkům na fotky společně se svým partnerem.

#vyrobenovČR #handmade

lucie_mouchova3.jpg

Pro všechny milovníky boho stylu je tu značka slavicek.dyzajn. Drhané dekorace do interiéru, módní doplňky, šperky i kousky pro vaše nejmenší – to vše vzniká z kvalitních recyklovaných materiálů, s poctivostí a láskou v malém olomouckém ateliéru.

#vyrobenovČR #handmade #regionální produkt #recyklováno #upcyklováno

slavicek.dyzajn3.jpg

Pod názvem Stika ceramics se skrývá keramická tvorba Anny Dvořákové, charakteristická jednoduchými tvary, převládající zemitou barvou a živelností keramické hlíny, díky které je každý kousek originál. Keramická tvorba si určuje své vlastní tempo. A právě to zpomalení by chtěla Stika ceramics skrze své výrobky předat dál. Užít si jedinečnost každého kousku.

#vyrobenovČR #handmade #regionální produkt #organickýpůvod #recyklováno #upcyklováno

Štika-ceramics2.jpeg

Značka Tereza Viková design vznikla před 1,5 rokem. Studium sochařství se propojilo se vztahem k designu a dalo vzniknout prvním betonovým objektům určeným na rostliny a také sojovým svíčkám, které jsou zároveň sochami. Tvorba se stále vyvíjí a objevuje možnosti, které beton a vosk nabízejí pro využití v interiéru i exteriéru. 

#vyrobenovČR #handmade 

283470859_382876190524482_1651092223632980999_n.jpg