Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2019 by Dizajntrh

Ve spolupráci s iniciativou Zaparkuj a jejím projektem na podporu buskingu vystoupí na letošním Dizajntrhu dva interpreti: v sobotu 23.11. brněnská folková písničkářka Prune a v neděli
24. 11. nadějné duo SilentWaves.

Prune & SilentWaves

Spojily jsme naše životy a vše co milujeme. Rodinu, děti, přírodu, kávu, pohodu, individualitu, originalitu, jedinečnost, design, českou tvorbu, hru.
Společně jsme pro Vás a Vaše děti vybudovaly originální prostředí plné kouzel, her, aktivit a hraček, které jinde nenajdete.

V lese

A traditional mexican reciepe... Guacamole. Assortment of quesadillas for all palates, using avocado in all our menu. Find us mainly in markets and festivals.

Guacamole always fresh

 Cílem iniciativy Zaparkuj je cílem vnést do olomouckých parků a dalších veřejných prostor více kulturních, společenských, sportovních a edukativních akcí nízkorozpočtového a nízkoprahového charakteru. Součástí projektu je také půjčovna sportovního vybavení, dek a stolních i deskových her. Přijďte si na Dizajntrh také zahrát tu  svou oblíbenou...

Zaparkuj

 Podnik nabízí kombinaci unikátní atmosféry a moderní gastronomie v jádru barokního jezuitského konviktu z 17. století.

Tradiční suroviny v osobité formě. Sezonní kuchyně pro vegetariány, vegany i masožravce. Výběrová káva, neotřelá image a maximální pohodlí.

Přes den zdravé snídaně a obědy. S nocí drinky, lokální pivo, prvotřídní víno a kulturní program.

KONVIKT - bistro & bar

Záleží nám na kvalitě výrobků a planetě Zemi, a proto většina surovin k výrobě našich produktů pochází z ekologického zemědělství a je balena do rozložitelných obalů. S pečlivostí a láskou ručně vyrábíme raw dorty, koláče, zákusky, čokolády a další laskominy.

Raw and Fun