SW_promo.jpg
ZAPARKUJ - BUSKING

Ve spolupráci s iniciativou Zaparkuj a jejím projektem na podporu buskingu vystoupí na letošním Dizajntrhu dva interpreti: v sobotu 23.11. brněnská folková písničkářka Prune a v neděli 24. 11. nadějné duo SilentWaves.

sobota 13:00

neděle 14:00/ Podkroví Schodiště, 3. patro/ ZDARMA

Prune & SilentWaves

jazzfresh.jpg
KAVÁRNA

V Jazz Fresh Café ochutnáte z rukou proškolených baristů nejen vynikající výběrovou kávu z německé pražírny The Barn. Naší prioritou je čerstvost. V nabídce budou čerstvé sendviče a dezerty z kvalitních surovin.

1. patro/výklenek uprostřed chodby

Jazz Fresh Café

SKV_9608.jpg
FOOD ZÓNA

Na Dizajntrhu kromě jídla ( např. bramborové lokše se smaženými houbami a červeným zelím, tradiční ukrajinský boršč či Míšův dort) nabídneme také oblečení s vegan tématikou a samozřejmě  informace o rostlinné stravě.

Podkroví Schodiště, 3. patro

Vegan OLOMOUC

rawandfun4.jpg
FOOD ZÓNA & PRODEJ

Záleží nám na kvalitě výrobků a planetě Zemi, a proto většina surovin k výrobě našich produktů pochází z ekologického zemědělství a je balena do rozložitelných obalů. S pečlivostí a láskou ručně vyrábíme raw dorty, koláče, zákusky, čokolády a další laskominy.

Podkroví Schodiště, 3. patro

Raw and Fun

BDDD0E40-C8BB-4DFD-905F-56749BE72DF0.jpg
FOOD ZÓNA

Připravujeme je poctivě a s láskou. Sirupy se v naší rodině vařili již od nepaměti. My přebrali receptury po babičce a rozhodli se o skvělé chutě podělit i s Vámi.

Podkroví Schodiště, 3. patro

Sirupárna

konvikt_bistro.jpg
FOOD ZÓNA

 Podnik nabízí kombinaci unikátní atmosféry a moderní gastronomie v jádru barokního jezuitského konviktu z 17. století.

Sezonní kuchyně pro vegetariány, vegany i masožravce. Výběrová káva, neotřelá image a maximální pohodlí.

Přes den zdravé snídaně a obědy. S nocí drinky, lokální pivo, prvotřídní víno a kulturní program.

přízemí, vstup ze dvora

KONVIKT - bistro & bar

V_LESE.jpg
KAVÁRNA & HERNA

Spojily jsme naše životy a vše co milujeme. Rodinu, děti, přírodu, kávu, pohodu, individualitu, originalitu, jedinečnost, design, českou tvorbu, hru.
Společně jsme pro Vás a Vaše děti vybudovaly originální prostředí plné kouzel, her, aktivit a hraček, které jinde nenajdete.

Podkroví, 3. patro/ herna ZDARMA

V lese

chomout.jpg
FOOD ZÓNA

Pivo jsme začali vařit pro sebe, jako domovarníci, tak aby nám chutnalo. A protože chutnalo nejen nám, zvětšili jsme jedenkrát a podruhé už jsme raději postavili opravdový pivovar.  Přesto pořád vaříme doma a tak jsme podle našeho kamaráda domácí vařiči piva s největším pivovarem v republice. Chceme i dál vařit pivo, které bude chutnat nám i vám.

Podkroví Schodiště, 3. patro

Chomout

IMG_20191015_124407_720.jpg
FOOD ZÓNA

A traditional mexican reciepe... Guacamole. Assortment of quesadillas for all palates, using avocado in all our menu. Find us mainly in markets and festivals.

Podkroví Schodiště, 3. patro

Guacamole always fresh

traffic.jpg
KAVÁRNA

Espresso bar s výběrovou kávou a komunitní pekárna s tradičním přístupem k pečení.

2. patro/ výklenek uprostřed chodby

Traffic OKNO coffee

zaparkuj.jpg
ZAPARKUJ - CHILL OUT

 Cílem iniciativy Zaparkuj je cílem vnést do olomouckých parků a dalších veřejných prostor více kulturních, společenských, sportovních a edukativních akcí nízkorozpočtového a nízkoprahového charakteru. Součástí projektu je také půjčovna sportovního vybavení, dek a stolních i deskových her. Přijďte si na Dizajntrh také zahrát tu  svou oblíbenou...

Podkroví, 3. patro/ ZDARMA

Zaparkuj