PORCELÁN & SKLO & KERAMIKA 2019

-

B keramika

BeLucky

Dosena

KERAMIRKA

Lvice v porcelánu

MA DÉCOR - pouze I

NAKYTKU

Porce

Sklářské studio

STIKA ceramics

BeLucky

keramika

Pod značkou Belucky tvoří dvě Lucie ručně vyráběný hravý porcelán. Každý kousek je jiný, někdy rytý, někdy malovaný, často doplněný o kresbičky jejich dětí.

#vyrobenovCR  #handmade

Dosena

sklo

Tvorba ručně foukaného a dekorovaného skla pomocí gravírování. Sklo vzniká ve spolupráci se SUPŠ sklářskou ve Valašském Meziříčí a Glass Atelierem Morava ve Vizovicích. Autorkou je Adéla Lakomá - absolventka atelieru Design skla, Zlín.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt

KERAMIRKA

keramika

Keramirka se věnuje tvorbě autorské keramiky,která preferuje jednoduché čisté tvary v kombinaci s osobitým dekorem.Prokreslení efektní glazurou vytváří dokonalý,elegantní výrobek,který je určený k užitku.

​#vyrobenovCR  #handmade #organickypuvod

Křak

porcelán

Pod značkou Křak naleznete malovaný porcelán s motivy českých luk a hájů inspirované Asijskou kaligrafii.

 

#vyrobenovCR #handmade

Lvice v porcelánu

porcelán

Lvice v porcelánu tvoří ručně vyráběný, malovaný a zlatem a platinou zdobený porcelán. Typický je lidský otisk a jedinečnost každičkého kousku. Mini talířky pod šperky s poselstvími v jemných pastelových barvách. Puzetkové náušničky i velké servírovací talíře. Pro radost.

#vyrobenovCR  #handmade

Ma Décor

porcelán

Pod značkou MA DÉCOR vznikají v malých sériích autorské ilustrace, které jsou formou tisku ručně nanášeny na kvalitní český porcelán tzv. karlovarský.

#vyrobenovCR  #handmade

Modrá je dobrá

keramika

Dana Nováková vyrábí v obci Kandia u Olomouce dekorativní a zahradní keramiku již přes 20 let. Originální nápady čerpá z přírody a života blízko lesů.

#vyrobenovCR  #handmade #regionalniprodukt #organickypuvod

Oli Divisova ceramic

keramika

Jsme dvě architektky, které milují kytky, nejvíc sukulenty. Pěstujeme je, množíme a vyrábíme si na ně květináče – betonové květináče NAKYTKU. Máme rády jednoduché tvary a přírodní vyznění betonu. Pro zpestření beton tónujeme přírodními pigmenty.

#vyrobenovCR  #handmade

Rysa

porcelán

RYSA miluje porcelán, jemný a duchaplný materiál. Venuje sa hlavne tvorbe porcelánovych šperkov. Taktiež občas sa objavuju aj väčšie keramicke výrobky - točene na kruhu, liate do foriem alebo ručne modelované.

 

#handmade #organickypuvod

STIKA ceramics

keramika

Pod názvem Stika ceramics se skrývá keramická tvorba Anny Dvořákové, charakteristická jednoduchými tvary, převládající modrou barvou a živelností keramické hlíny, díky které je každý kousek originál. Keramická tvorba si určuje své vlastní tempo. A právě to zpomalení by chtěla Stika ceramics skrze své výrobky předat dál. Užít si jedinečnost každého kousku.

#vyrobenovCR  #handmade #regonalniprodukt

Please reload