PORCELÁN & SKLO & KERAMIKA 2019

-

B keramika

BeLucky

Dosena

KERAMIRKA

Lvice v porcelánu

MA DÉCOR - pouze I

NAKYTKU

Porce

Sklářské studio

STIKA ceramics

B-keramika

keramika

Zabývám se tvorbou dekorační keramiky do interiéru i pro venkovní použití. Mojí specialitou jsou svícny různých geometrických tvarů, které slouží jako originální lampy , Svícny jsou zdobeny dírkami různých velikostí a jejich glazura je v nádherném odstínu bílé. Další specialitou jsou figurální betlémy, zahradní keramika, velikonoční dekorace a vánoční ozdoby. Většinu svých děl tvořím na zakázku nebo je můžete koupit na tematických výstavách. Jsem držitelem značky HANÁ- regionální produkt.
 

#vyrobenovCR  #handmade  #organickypuvod

BeLucky

keramika

beLucky jsou dvě Lucie, experimentující s keramikou a porcelánem. V současné době tvoří sortiment především pohárky a kalíšky na čaj či kávu, porcelánové štamprle a špunty a spousta dalších různých drobností. To vše doplněné o keramiku malovanou kobaltem, kdy talíř může být i obrazem. Kromě spousty dalších věcí jsou jim inspirací kresby jejich děti, které se občas promítnou do dekoru.

#vyrobenovCR  #handmade

Dosena

sklo

Tvorba ručně foukaného a dekorovaného skla pomocí pískování a gravírování. Sklo vzniká ve spolupráci se SUPŠ sklářskou ve Valašském Meziříčí. Autorkou je Adéla Lakomá - absolventka atelieru Design skla, Zlín.

#vyrobenovCR  #handmade

KERAMIRKA

keramika

Jsem více výtvarníkem,než keramikem.....
Mojí snahou je propojení obou.....řemeslné zručnosti s výtvarným jemným laděním.Ve výsledku chci kvalitně zpracovanou,výtvarně doladěnou věc,která bude k užitku.
Vtisknu do hlíny jemný ornament,ženský element,prokreslení efektní glazurou a 1200´stupnů v peci dodá konečný,elegantní a originální vzhled.Z beztvaré hmoty pomocí energie vznikne něco,co nám lahodí,přináší radost a teplo.Vkládám do své práce ,to co je mi blízké,co jsem já.Mísy,tácy,originální květináče,talíře,které u mě vznikají voní dálkou,lahodí ornamentálností a barevnou hrou.


​#vyrobenovCR  #handmade

Lvice v porcelánu

porcelán

Lvice v porcelánu to je ručně vyráběný porcelán. Na všem z mé dílny je cítit i vidět otisk lidské ruky. Tvořím ze sebe, pastelově, jemně.

#vyrobenovCR  #handmade

Ma Décor

porcelán

Pod značkou MA DÉCOR vznikají v malých sériích autorské ilustrace, které jsou formou tisku ručně nanášeny na kvalitní český porcelán tzv. karlovarský.

#vyrobenovCR  #handmade

NAKYTKU

porcelánový šperk

Jsme dvě architektky, které milují kytky, nejvíc sukulenty. Pěstujeme je, množíme a vyrábíme si na ně květináče – betonové květináče NAKYTKU. Máme rády jednoduché tvary a přírodní vyznění betonu. Pro zpestření beton tónujeme přírodními pigmenty.

#vyrobenovCR  #handmade

Porce

porcelán

Porcelánové šperky, hrníčky s autorským potiskem.

#vyrobenovCR  #handmade

Oliva glass

sklářské studio

Skleněné autorské šperky, tavené a broušené v kombinaci s korálky nebo kovem a kůží.

#vyrobenovCR  #handmade

STIKA ceramics

keramika

Ručně vyráběné minimalistické porcelánové šperky a dekorativní keramika.

#vyrobenovCR  #handmade

Please reload

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2020 by Dizajntrh