RŮZNÉ 2019

-

Bezcukrovinky

Dobrodruhá

Flop shop

Heart Factory

Hejrumbum

Le Petit Joie

Mestni

Plague Tattoo - Veronika Hříbalová

Podle sebe

Raw and Fun

Sirupárna

Šufánek

V růžovém sadu

Vegan OLOMOUC

Vykrajovátka na přání

Bezcukrovinky

zdravé mlsání

Bezcukrovinky jsou sladkosti ze sušeného ovoce a oříšků, bez přidaného cukru. Na Dizajntrh připravujeme mikulášské balíčky, adventní kalendáře, dárkové krabičky se zvířátky, dinosaury, dopravními prostředky, vánoční balení i dárkové kornouty.

#vyrobenovCR  #handmade #recyklovano_upcyklovano #zerowaste #organickypuvod #veganskeprodukty

Dobrodruhá

charitativní concept store

Jsme obchod s originálním i designovým zbožím z druhé ruky a z chráněných dílen nebo firem, které svými výrobky podporují dobrou věc. Každý kousek, který u nás najdete, má svůj příběh.
Snažíme se dělat vše s radostí a ohledem na kvalitu a životní prostředí.

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano #certifikace

Flop shop

concept store

Zaměřujeme se na autorskou módu šperky a doplňky. Vybíráme originální kousky od šikovných lidí, kteří svou značku tvoří sami od návrhu až po konečný produkt. Náš obchod je svým sortimentem zaměřen hlavně na ženy. Nezapomínáme ani na muže a děti. Zejména v oblasti doplňků, hraček a autorského papírnictví si u nás na své přijdou opravdu všichni.

#vyrobenovCR #handmade

Heart factory

autorské plakáty & doplňky & jiné

V HEART FACTORY MILUJEME KRÁSNO. POSLOUCHÁME TLUKOT SVÉHO SRDCE, KDY KAŽDÉMU Z NÁS BIJE PRO NĚCO JINÉHO.
 

Inspirujeme se symbolem lásky a jiskrami, které v nás planou. Spoluvytváříme. Sdílíme, co nás baví.
Boříme hranice komfortní zóny a nasloucháme volání dálek. Život je naším hřištěm, kde existuje jediné pravidlo hry...objevte ho s námi.

#vyrobenovCR #handmade

Hejrumbum

móda & doplňky

Snažíme se přinášet nové, vtipné a originální nápady, které podporují svou designovost v rozmanitosti různých technologických potisků.
PŘÍRODA_zaměřujeme se na geometricky pojatou přírodu. Ta vdechuje život našim dřevěným šperkům a potiskům na textil.
RECYKLACE_již nevyužité nebo zbylé potahy a autopotahy zdobí originální vaky na záda.

#vyrobenovCR #handmade #recyklovano_upcyklovano

Le Petit Joie

květinové ozdoby

Le Petit Joie - maličkost pro radost. Pod touto značkou vyrábím květinové ozdoby pro všední dny i slavnostní příležitosti. Čelenky, věnečky, náramky, hřebínky a jiné květinové krásnosti...

#vyrobenovCR #handmade 

Miestni

concept store

Miestni prezentujú produkty, ktorým nechýba nápad, nevšednosť, kvalita…v srdci Slovenska sme vytvorili priestor, pre každého, kto chodí oblečený. RÁD. Zoskupili sme tvorcov, ktorí majú čo ponúknuť. A my sme radi, že sú miestni.

#vyrobenonaSK #handmade #zerowaste #organickypuvod

Plague tattoo - Veronika Hříbalová

handpoke tetování

Tvořím tečky do kůže, které dohromady dají společný obraz. Vytvořím odraz tvé osobnosti, do které vložím i tu svou.Vytvoříme si vlastní tečkopis? Není to jenom kérka, je to tvá součást a já budu součástí té kérky.

Podle sebe

osobně rozvojové karty

Podle sebe je podcast, osobně rozvojové workshopy a hlavně karty, které pomáhají lépe poznat sám sebe & své nejbližší. 

Raw and Fun

raw dobroty

Záleží nám na kvalitě výrobků a planetě Zemi, a proto většina surovin k výrobě našich produktů pochází z ekologického zemědělství a je balena do rozložitelných obalů. S pečlivostí a láskou ručně vyrábíme raw dorty, koláče, zákusky, čokolády a další laskominy.

Naše děti jsou pro nás velkou inspirací a s jejich růstem získáváme zkušenosti, co jejich a našemu zdraví dělá opravdu dobře. Právě proto jsou produkty Raw&Fun přirozeně bez lepku, rafinovaného cukru, živočišných produktů a chemických aditiv. Jsme plné nápadů, rády zkoušíme a testujeme. Upatlané pusy a spokojený úsměv jsou pro nás velkou odměnou.

#vegan #vyrobenovCR #handmade

Sirupárna

sirupy

Připravujeme je poctivě a s láskou. Sirupy se v naší rodině vařili již od nepaměti. My přebrali receptury po babičce a rozhodli se o skvělé chutě podělit i s Vámi. Díky velké zahradě, na které si ovoce a bylinky pěstujeme sami, víme z jakých surovin sirupy vyrábíme..


Naše sirupy vykouzlí úsměv na tváři nejen Vám, ale i Vašim blízkým či hostům Vašeho podniku.

#vyrobenovCR #handmade

Šufánek

ořechová másla

Jsme výrobci ořechových másel, balení ořechů a dalšího snídaňového sortimentu.

#recyklovano_upcyklovano #vegan #vyrobenovCR #handmade

V růžovém sadu

hračky & doplňky

Originální dřevodílna s převahou ruční práce. Nejraději vyrábíme hračky. Většina z nás má mentální handicap, ale i na těch ostatních se vždy něco najde. Nikdo není dokonalý. Nevyprodukujeme tisíce kusů za rok, ale co vyrobíme, vyrobíme s láskou a kvalitně. 

 

#vyrobenovCR #handmade #certifikovano

Vegan OLOMOUC

jídlo & móda

Udržitelnost, práva zvířat, zero-waste a ekologie - to vše v jednom spolku. Na Dizajntrhu kromě jídla ( např. bramborové lokše se smaženými houbami a červeným zelím, tradiční ukrajinský boršč či Míšův dort) nabídneme také oblečení s vegan tématikou a samozřejmě  informace o rostlinné stravě.

 

#vyrobenovCR #vegan #handmade

Vykrajovátka na přání

vykrajovátka a sušenkárna

Máme rádi kreativitu, hravost, jednoduchost a originalitu, které společně s vámi chceme vnést i do pečení a dalšího tvoření. Naše vykrajovátka můžete použít při pečení lineckého, různých druhů sušenek nebo pro tvarování marcipánu. Vykrajovátka můžete použít i při kreativním tvoření, skvěle se dají použít při výrobě keramiky, ale i jako raznice do mýdla. Pokud nemáte prostor pro pečení nebo vás nebaví, nezoufejte. Otevřeli jsme pro vás Sušenkárnu a upečeme vám sladké i slané sušenky s vašimi motivy.

#vyrobenovCR #handmade #organickypuvod #certifikace

Please reload

Přidejte se k nám!

Odebírejte novinky od Dizajntrhu

@2020 by Dizajntrh